AccessTr.neT

Tam Versiyon: Form Boyutu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba MS Access de çok yeniyim. Küçük bir sorum olacaktı. Basit bir form tasarladım.
"Tasarım görümünde" formun boyutunu ayarlıyorum lakin "Form Görünümünde" olduğundan çok büyük alanda görünüyor.
Bu formu pencere görümünde nasıl yapabilirim ve Program şeklinde çalışır hale nasıl getirebilirim?

Ekte ekran görüntüsünü yükledim.

[attachment=31722][attachment=31721]
Merhaba, accesse yeni başladıysanız size yardımcı olmak, Access öğretmek isteriz. Sizinde bizlere yardımcı olmanız lazım.
Öncelikle Site Kurallarımızı inceleyiniz. Bunları yeni üye olduğunuzdan hatırlatmak için yazıyorum.

(06/07/2009, 23:57)AccessTr.neT yazdı: [ -> ]2-) Herhangi bir soru(n) için konu açtıysanız verilen cevapları inceleyip en kısa zamanda yapılan yardımın olumlu ya da olumsuz sonucunu bildiriniz.
Bu maddenin sürekli ihlalde uyarı puanı verilecektir. 
Uyarı Bitiş Süresi : 4 Ay,
Uyarı Seviyesi +4

1-) Tabloya Kayıt Ekleme Ve Kayıt Edildiğine Dair Uyarı Alma bağlantısındaki konunuza geri bildirimde bulunmanız gerekli.

(06/07/2009, 23:57)AccessTr.neT yazdı: [ -> ]3-f) Resimlerinizi ek dosya olarak eklemeyiniz. Yeni konu ve yeni mesaj sayfasında bulunan "Resim Yükle" butonuna tıklayarak açılan sayfaya ekleyiniz.
Sürekli ihlalde uyarı puanı verilecektir. 
Uyarı Bitiş Süresi : 4 Ay,
Uyarı Seviyesi +2

2-) Konunuzu Site Kurallarına uygun olarak eklerseniz size daha kolay yardımcı oluruz.

Sorunuza gelecek olursak, bu tür işlemler en son yapılacak işlemlerdir. Henüz accesse yeni başladıysanız bu tür eklemelerden uzak durun. Sürekli form veya sorgu tasarımı yapacaksınız. Pencere gizlerseniz her defasında shift tuşuna basarak açmak zorunda kalırsınız. Daha sonra incelemek için: Access Penceresini Gizleme

Ayrıca, Yapılmaması Gereken Ölümcül HatalarURL'ye Git konusunu da mutlaka inceleyin.
ozanakkaya vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim. Uayarılarınıza da dikkat etmeye çalışacağım.