AccessTr.neT

Tam Versiyon: Update Deyiminde Sözdizimi Hatası (Run Time Error -2147217900 "(80040e14)" hatası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Merhaba değerli arkadaşlar,

Userform ile Access' e update komutu gönderdiğimde "Update Deyiminde Sözdizimi Hatası (Run Time Error -2147217900 (80040e14) " hatası alıyorum.

Nedeni ilgili yorumlarınızı rica ediyorum,

Kullandığım kodlar ;

Kod:
Set baglan = CreateObject("adodb.connection")
baglan.Open "provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;data source=" & ThisWorkbook.Path & "\veritabani.mdb"

SqlG = "UPDATE SiparisKayitlari SET Stok_Kodu='" & stkkd & "',Stok_Adi='" & stkad & "',Miktar=" & mktr & ",Fiyat=" & fyt & ",İskonto1=" & isk1 & _
                ",İskonto2=" & isk2 & ",İskonto3=" & isk3 & ",Serbest_1=" & ser1 & ",Serbest_2=" & ser2 & ",Serbest_3=" & ser3 & _
                ",Serbest_4=" & ser4 & ",BrütTutar=" & brüt & ",KDV=" & vergi & "WHERE Kimlik=" & id

baglan.Execute SqlG
Set baglan = Nothing
hata:

Kod:
"baglan.Execute SqlG" satırında hata alıyorum.
[Resim: do.php?img=10020][Resim: do.php?img=10021]
feraz hocam, Özel mesaj limitin dolmuş, bağlantı bilgisi iletemiyorum,
Limit dolduğu zaman ayarlardan mesajları silin ve çöp kutusundanda silin
feraz üyesi özel mesaj kotasını aştığı için mesajınız gönderilememektedir. Img-grin siz aşmıssınız
Eski form temasında  özel mesaj yerine ne kadar yüzde kaldığını gösteriyordu biliyorduk.Şimdi tam dikkat etmedim lakin göremediğim için sevinmiştim şu kadar yüzde kaldı diye çıkmayınca.Limit kalktı sanmıştım Img-grin

Gerçi yazıyormuş yüzde olarak yada yeni eklediler.
Sorun çözüme kavuştu mu?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6