AccessTr.neT

Tam Versiyon: Kayıt Düzenleme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba,

Ekteki dosyada fideracmalari alanındaki verileri halihazırda sarı alandan seçip düzenleyebiliyorum. Fakat sarı alanı dosyamdan kaldırıp direk yeşil alandan seçimi yapıp düzenlemek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
İlgili dosya ektedir.
yeşil alandaki metin kutularının etkin özelliğini hayır yapmışsınız o nedenle veri ekleyip değiştiremiyorsunuz
formdaki tüm metin kutularını seçip-->
  • Özellikler
    • veri
      • Etkin: Evet
      • Kilitli:Hayır
yapmayı dener misiniz?
(25/06/2020, 11:18)berduş yazdı: [ -> ]yeşil alandaki metin kutularının etkin özelliğini hayır yapmışsınız o nedenle veri ekleyip değiştiremiyorsunuz
formdaki tüm metin kutularını seçip-->
  • Özellikler
    • veri
      • Etkin: Evet
      • Kilitli:Hayır
yapmayı dener misiniz?
Doğrudur hocam dediğiniz şekilde yapilabiliyor. Fakat sarı alanda yapılabilen formatta yapmak istiyorum. Yani kaydı seçip düzenle butonuyla güncellemek istiyorum.
dilerim işinize yarar
1 - Sorgu1'e no alanı eklendi
2 - üst  form txtNo etin kutusu eklendi ben görünür yapmıştım inceleyebilmeniz için siz görünmez yapabilirsiniz
3 - Alt Forma No alanı eklendi
4 - altform Etkinleştirildi
5 - düzenleme butonunun kodu değişiti
(25/06/2020, 15:43)berduş yazdı: [ -> ]dilerim işinize yarar
1 - Sorgu1'e no alanı eklendi
2 - üst  form txtNo etin kutusu eklendi ben görünür yapmıştım inceleyebilmeniz için siz görünmez yapabilirsiniz
3 - Alt Forma No alanı eklendi
4 - altform Etkinleştirildi
5 - düzenleme butonunun kodu değişiti
Hocam emeğinize sağlık. Kayıt silmek için tıklandığında satırın seçilip seçilmediğinin anlasilabilir olmasi için o satırı renklendirebilir miyiz acaba.
Sayfalar: 1 2