AccessTr.neT

Tam Versiyon: Yıl , Ay Ve Seçilen Tabloyu Access Den Pdf Olarak Ve Excel Olarak İndire Bilme.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
[Resim: Rhj0OK.jpg]
Yukarıdaki resimde aylık veri indirme var oradaki seçimlere göre aşağıda bulunan image tıkladığımızda Excel ve pdf olarak tablo başlıklarıda dahil olarak yıllık aylık olarak verileri nasıl indire biliriz.
Bende bir sonuç vardır diye üye oldum accsess veri tabanında filtreleme yaparak kayıt yapamıyorum bende. Veya her yere baktım hep personel işleri ile alakalı basit programlar var. Kimse açık bir şekilde paylaşım yapmıyor. Konunun takipçisiyim. Bende yıl ay ve verilere göre kayıt almada sıkıntı yaşıyorum. Sorunu çözersiniz özelden de mesaj atarsanız sevinirim. Kolay gelsin iyi çalışmalar.
Çoğu insanın sıkıntı yaşıyor Access den veri indirme konusunda onlardan biride benim. Takipteyim. Umarım çözen olur.
(19/08/2020, 21:32)kadirtr yazdı: [ -> ]Çoğu insanın sıkıntı yaşıyor Access den veri indirme konusunda onlardan biride benim. Takipteyim. Umarım çözen olur.
Al bedende o kadar bende anlayamadım bu filitrelemeyi yıl tarih ve tablo seçenekleri ile aylık haftalık yıllık veri çekip Excel farklı çalışma kitabı olarak veri almayı. Birçok filtre girinçe kafa gidiyor benim işin açıkçası.
(19/08/2020, 21:35)ahmet66 yazdı: [ -> ]
(19/08/2020, 21:32)kadirtr yazdı: [ -> ]Çoğu insanın sıkıntı yaşıyor Access den veri indirme konusunda onlardan biride benim. Takipteyim. Umarım çözen olur.
Al bedende o kadar bende anlayamadım bu filitrelemeyi yıl tarih ve tablo seçenekleri ile aylık haftalık yıllık veri çekip Excel farklı çalışma kitabı olarak veri almayı. Birçok filtre girinçe kafa gidiyor benim işin açıkçası.
Vallahi özellikle ürünler müşteriler ayrı ayrı filitre girince işin içine kod şişiyor kafa basmıyor Img-grin
(19/08/2020, 21:32)kadirtr yazdı: [ -> ]Çoğu insanın sıkıntı yaşıyor Access den veri indirme konusunda onlardan biride benim.
(19/08/2020, 21:35)ahmet66 yazdı: [ -> ]Al bedende o kadar bende anlayamadım bu filitrelemeyi yıl tarih ve tablo seçenekleri ile aylık haftalık yıllık veri çekip Excel farklı çalışma kitabı olarak veri almayı. Birçok filtre girinçe kafa gidiyor benim işin açıkçası.
bu dosyada accessten veri alma gösterilmiş zaten. anaform modülünde Access dosyası bağlanmış ve yanılmıyorsam modul1 de de kriterli sorgu aracılığıyla Excel sayfasına ilgili veri aktarilmistir ilgili konu:
https://accesstr.net/konu-accessten-exce...terme.html

Ayrıca excelin kendi sayfalarını da kod ile tablo gibi kullanıp filtreleyebilirsiniz
Forumda bu konuyla ilgili araştırma yaparsanız gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.
Iyi çalışmalar.
Sayfalar: 1 2 3 4 5