AccessTr.neT

Tam Versiyon: Depo Sayısını Çoğaltmak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhaba örnekteki dosyada çoklu depo uygulamasını nasıl yapabilirim yardımlarınızı rica ederim
tam olarak istediğiniz şeyi anlayamadım, dosya zaten hazır buna benzer bir dosya hazırlamak istiyorsanız kodları iyice inceleyip anlamaya çalışmalı ve bol bol Araştırma ve denemelr yapmalısınız.
(21/09/2020, 01:19)berduş yazdı: [ -> ]tam olarak istediğiniz şeyi anlayamadım, dosya zaten hazır buna benzer bir dosya hazırlamak istiyorsanız kodları iyice inceleyip anlamaya çalışmalı ve bol bol Araştırma ve denemelr yapmalısınız.
merhaba evet yüklemiş olduğum dosya hazırdır sizin formda buldum bir Excel depo programı yaptım 1 merkez depo ve 6 araç deposu olarak çalışıyor veri girişi 1 ay kadar olunca yavaşlamaya başlıyor bu yüzden Access olarak yapmaya karar verdim fakat pek bir bilgim yok Access konusunda 
örnek Excel dosyamı yüklüyorum ve e-tablo olarak linkinide veriyorum bu dosyayı inceleyip accese çevirmem mümkünmü çalışırmı desteğinizi bekliyorum
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...1906931394
Dosyanızı değil ama linkteki Excel dosyasına kabataslak baktım, tablo yapısı çok karmaşık gelmedi accesse çevrilir ama yapıyı bil3n sizsiniz o nedenle tabloları oluştururken Iyi düşünmeniz gerekiyor, biz işin içinde olmadığımız için önerilerimiz çok sağlıklı olmayabilir.
Iyi çalışmalar.