AccessTr.neT

Tam Versiyon: Hesaplama Aracı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar ekte gönderdiğim örnekte enter yapınca yeni bir kayıta gidiyor. Bu nedenle hesaplamayı göremiyorum. Ben gitmesini istemiyorum. Hep aynı ekran kalacak. Tümünü sıfırlaya tıklayınca tarihleri ve süreyi boş yapabilir mi.Birde bu formu masaüstüne tutmak istiyorum. Hangi uygulamayı açarsak açalım onun üstünde durmasını nasıl sağlarım. Sağ üst köşede. Teşekkür ederim.
(25/09/2020, 17:18)hegu yazdı: [ -> ]Arkadaşlar ekte gönderdiğim örnekte enter yapınca yeni bir kayıta gidiyor
tümünü sıfırla butonunun sekme durağı: EVET
(25/09/2020, 17:18)hegu yazdı: [ -> ]Tümünü sıfırlaya tıklayınca tarihleri ve süreyi boş yapabilir mi.
bu butona basınca yeni kayıt mı oluşturacak yoksa sadece aktif kaydın verileri mi sıfırlanacak
yeni kayda gitme kodu
DoCmd.GoToRecord , , acNewRec
aktif kaydı boşaltma
Me.Bstrh = Null
Me.sr = Null
Me.btstrh = Null
Sayın hocam tümünü sıfırla tamam. bir de masa üstüne sabitleme kapatıncaya kadar. Hangi uygulamayı açarsak açalım hep uygulamaların üstünde duracak. Sağ üst köşeye.
(25/09/2020, 19:57)hegu yazdı: [ -> ]Hangi uygulamayı açarsak açalım hep uygulamaların üstünde duracak. Sağ üst köşeye.
araştırıyorum, henüz bir şey bulamadım
teşekkür ederim