AccessTr.neT

Tam Versiyon: Bu Tabloyu Yapamiyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
1 2 3 4 5 6
firma ebat kg firma ebat kg firma ebat kg firma ebat kg firma ebat kg firma ebat kg

makine no firma ebat kg
bu tabloyu yapmak istiyorum yardım edermisiniz

alta hangi makina adı yazarsam o makinaya yassın istiyorum
Merhabalar Sayın @kemalyolcu

Konunuz ile ilgili bir örnek çalışması yapmalı ve ne yapmak istediğinizi daha açık ifade etmelisiniz. En azından bir Excel şablonu oluşturup nerede ne yapmak ne sonuç almak istediğinizi bunun üzerinden açıklarsanız yardımcı olma şansımız olabilir.
(09/01/2021, 09:44)atoykan yazdı: [ -> ]Merhabalar Sayın @kemalyolcu

Konunuz ile ilgili bir örnek çalışması yapmalı ve ne yapmak istediğinizi daha açık ifade etmelisiniz. En azından bir Excel şablonu oluşturup nerede ne yapmak ne sonuç almak istediğinizi bunun üzerinden açıklarsanız yardımcı olma şansımız olabilir.

ilginize çok tesekkür ederim exelde yaptım örneğinide teknoloşik özürlüyüm ekleyemedim buraya

nasıl eklemeliyim yada mail adresiniz varsa size yollasam olurmu acaba
Excel şablonunuzu winrar gibi bir programla sıkıştırın ve cevabınızı eklerken ön izlemede en altta yer alan yeni ek dosya kısmından dosya seç diyerek sıkıştırılmış dosyanızı ekleyin.
(09/01/2021, 09:57)atoykan yazdı: [ -> ]Excel şablonunuzu winrar gibi bir programla sıkıştırın ve cevabınızı eklerken ön izlemede en altta yer alan yeni ek dosya kısmından dosya seç diyerek sıkıştırılmış dosyanızı ekleyin.

https://i.hizliresim.com/Vp5BAP.jpg
Bunu excelde mi accesste mi yapmak istiyorsunuz? Bahsettiğiniz şekilde excelde yapılacak ise olabilir ancak Access ise bu şekilde bir tablo oluşturulmaz. Tabloda zaten makine adı ile değerleriniz kayıt edilir siz makine bazında bir rapora ihtiyaç duyarsanız buna uygun sorgula ve raporlama yapılır.
Sayfalar: 1 2