AccessTr.neT

Tam Versiyon: Raporda Aynı Verileri Teke Düşmüyor
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Slm
Arkadaşlar palakaya göre sefer sayısını raporladım fakat plakadan kaç sefer varsa hepsi geliyor.Ben sadece tek plaka ve seferlerin toplam sayısı ve kaç sefer varsa tarihleri gelsin istedim.Ama tam olarak yapamadım.Yardım ederseniz sevinirim .Teşekkürler

[Resim: do.php?img=10898]
Resimdeki heralde Excel dosyaysı lakin yolladığınız dosya access
Dilerim işinize yarar 2 farklı şekilde yapmaya çalıştım sizin istediğiniz şekilde olabilmesi için alt rapor eklendi
sonu hy ile bitenler beraber kullanılmalı
(11/04/2021, 23:15)feraz yazdı: [ -> ]Resimdeki heralde Excel dosyaysı lakin yolladığınız dosya access
Açıklamayı o şekilde rahat anlatabileceğimi düşündüm.Teşekkürler

(12/04/2021, 00:34)berduş yazdı: [ -> ]Dilerim işinize yarar 2 farklı şekilde yapmaya çalıştım sizin istediğiniz şekilde olabilmesi için alt rapor eklendi
Teşekkürler kardeşim..
rica ederim
iyi çalışmalar
(12/04/2021, 00:34)berduş yazdı: [ -> ]Dilerim işinize yarar 2 farklı şekilde yapmaya çalıştım sizin istediğiniz şekilde olabilmesi için alt rapor eklendi

İstediğim gibi olmuş sağol kardeşim.Yalnız tablodaki verilerin dışında yeni veri eklenmiyor.Yeni plakalı bir arAç bilgisi olmuyor..Yeni araç plakası yeni bilgiler giremiyorum.Bi bakarmısın...Img-grin
Sayfalar: 1 2