AccessTr.neT

Tam Versiyon: Tablo Verilerim Forma Gelmiyor.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Aynı iş için birden fazla kayıt attığı için  tablodaki verilerim form nesnelerine gelmiyor.
ana formdan "zümre" adlı butona tıklayarak gerekli kayıtları oluşturuyorum. Tekrar açtığımda veriler tabloda olmasına karşın form nesnesine gelmiyor.
(07/05/2021, 14:24)SeferŞANLI yazdı: [ -> ]Aynı iş için birden fazla kayıt attığı için 
kast ettiğiniz ne? kaydı nasıl ekliyorsunuz da "birden fazla kayıt" atıyor?

(07/05/2021, 14:24)SeferŞANLI yazdı: [ -> ]Tekrar açtığımda veriler tabloda olmasına karşın form nesnesine gelmiyor.
hangi formdaki hangi nesneye gelmesi gerekiyor?
Evet sayın Berduş. Burayı doğru çalışması için nasıl kurgulayacağımı bulamadım. Aynı iş için birden fazla satır atıyor. ve forma ilk satırdaki değerleri getirdiği için doğal olarak boş geliyor.

Ben bu formda şöyle bir şeyi hedefliyorum. liste lutusuna tanımlanan iş için firmaları gruplayarak getirdikten sonra ilişkili alt formda ilave veriler girmek, ayrıca tüm bu formda bir (alan şefi vb) verileri girerek bir kayıt oluşturmak istiyorum. Tabi düzenleme yapabilmek için yeniden açtığımda da verilerin gelmesi gerek.
sayın @SeferŞANLI sizinle hep aynı sorunu yaşıyoruz: ben anlamadığım yeri soruyorum ve siz hiç bir açıklama içermeyen bir cevap veriyorsunuz.
ben "kast ettiğiniz ne? kaydı nasıl ekliyorsunuz da "birden fazla kayıt" atıyor?" diye soru sormuşum, siz ne istediğiniz anlatmaya devam etmişsiniz.

ben az önce zümre formundaki alt forma kayıt ekledim, tekrar açtığımda o alt formda kayıt vardı?
[Resim: do.php?img=11005]
tamam burada altformdaki ema yapıya 2 veri girilebiliyor ben veri1'i 23 yapıp çıktım tekrar açtığımda veri1=23 olarak kaydedilmişti?
buradaki sorun ne? nereyi kaydetmiyor?
Sayfalar: 1 2 3 4 5