AccessTr.neT

Tam Versiyon: Öğrenci Burs Acemice Örneğe Destek
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
öğrenci burs acemice örneğe destek

ekleme cıkarma yaptım ayarları bozdum yardımcı olacak varmı acaba

[Resim: do.php?img=11151]
Merhaba,

Çalışmanıza çok fazla bakamadım ancak ilk gördüğüm öğrenci takip sorgusunda ad ve soyad birleştirmesi (
Kod:
Adı_Soyadı: [adı] & " " & [Soyadı]
var onu ad soyad olarak düzeltirseniz ad soyad hatası almazsınız.
İban maskesi için tablodaki alanı kısa metin olarak tanımlamanız ve forma bir metin alanı eklemeniz gerek. Giriş maskesi için
Kod:
"TR"99\ 99999\ 99999999999999\ 99;;_
şeklinde deneyin.
(29/07/2021, 14:55)boolean_ yazdı: [ -> ]Merhaba,

Çalışmanıza çok fazla bakamadım ancak ilk gördüğüm öğrenci takip sorgusunda ad ve soyad birleştirmesi (
Kod:
İban maskesi için tablodaki alanı kısa metin olarak tanımlamanız ve forma bir metin alanı eklemeniz gerek. Giriş maskesi için
Kod:
şeklinde deneyin.

eyvallah ustad bu bir burs veren vakfın bende calısanım azcok yapmaya calıstım ama malesef beni aştı konu yinede sagol
(29/07/2021, 15:00)17mart yazdı: [ -> ]
(29/07/2021, 14:55)boolean_ yazdı: [ -> ]Merhaba,

Kod:
Kod:
şeklinde deneyin.

eyvallah ustad bu bir burs veren vakfın bende calısanım azcok yapmaya calıstım ama malesef beni aştı konu yinede sagol

konu kapalı