AccessTr.neT

Tam Versiyon: Bir Türlü Bulamadım
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba Arkadaşlar Böyle Bir forumdan haberim yoktu bir konu üzerinde arama yaparken denk geldim formu kuran yöneten arkadaşların ve üyelerin hepsine teşekkür ederim.

bir sorum olacak yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa memnun olurum.

mdb ile yapılmış lakin exe uzantılı bir program görmüştüm. klasör içerisinde 1 tane mdb veri tabanı ve bir tane exe uzantılı dosya mevcuttur .exe tıklayıp açıldığında kayıt formu gelmek ve formu doldurup kayıt işlemi yapıldığında bilgiler mdb veri tabanına kaydedilmekteydi. bu işlemi nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz. 

iyi forumlar
Merhaba gördüğnüz muhtemelen (C#,vb.net...gibi)programla yapılmış veritabanı olarak acces kullanılmıştır
(05/01/2022, 19:22)C*e*l*o*y*c*e yazdı: [ -> ]Merhaba gördüğnüz muhtemelen (C#,vb.net...gibi)programla yapılmış veritabanı olarak acces kullanılmıştır

dönüşünüz için çok teşekkür ederim. nasıl yapabilirim alakalı bir video veya bilgi bulabileceğim bir alan varmıdır.
[quote=
dönüşünüz için çok teşekkür ederim. nasıl yapabilirim alakalı bir video veya bilgi bulabileceğim bir alan varmıdır.
[/quote]
Daha önce yapmadıydanız,bilmiyorsanız bu konuda başta sitemizde olmak üzere birçok sitelerde örnek ve videolar mevcut oradan izleyerek veya örnekleri indirip inceleyerek başlayabilirsiniz.
(05/01/2022, 20:06)C*e*l*o*y*c*e yazdı: [ -> ][quote=
  Daha önce yapmadıydanız,bilmiyorsanız bu konuda başta sitemizde olmak üzere birçok  sitelerde örnek ve videolar mevcut oradan  izleyerek veya örnekleri indirip inceleyerek başlayabilirsiniz.
[/quote]

evet doğrudur daha önce yapmadım böyle birşey hangi isimle dahi arayacağımı bilemedim bundan dolayı yardımcı olmanızı istedim şayet video linki yada sayfa link paylaşımınız olurda ziyadesiyle memnun olurum.