AccessTr.neT

Tam Versiyon: Forma Resim Çağırma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar ekteki dosyamda Kayıt Ekranı adlı Formuna Ad Soyada  göre Resim geliyor Ancak bazı Kayıtların resimleri yok ve bu nedenle hata veriyor bu hatayı nasıl aşabiliriz şimdiden teşekkürler
Merhaba
If MahkumResmi.Picture <> Null Then
MahkumResmi.Picture = "C:\Users\ab148744\Desktop\ÇALIŞMA\Resimler\" & Me![Adı Soyadı] & ".jpg"
Else
End If

şeklinde denrmisiniz.
(07/07/2022, 11:22)C*e*l*o*y*c*e yazdı: [ -> ]Merhaba
If MahkumResmi.Picture <> Null Then
MahkumResmi.Picture = "C:\Users\ab148744\Desktop\ÇALIŞMA\Resimler\" & Me![Adı Soyadı] & ".jpg"
Else
End If

şeklinde denrmisiniz.
Hocam Hata vermiyor ancak Resimler gelmiyor
Ben ilk olarak resim alma getirme yollarına bakmamıştım,sadece hata ya odaklanmıştım.hata vermemesine odaklanmıştım.
Şimdi şöyle genel bir baktıgımda ;resim alma ve getirme durumu yanlış ,Resimler klasörü yaparak oraya önce eklemeli sonra burdan kontrol ettirmelisin,bu türlü çok sıkıntı yaşarsınız.yanlış yol izliyorsun,bu konuda sitede çok örnek var, onları incelemelisiniz,yada bilen birinden özel yardım almalısın.kolay gelsin
(07/07/2022, 11:43)C*e*l*o*y*c*e yazdı: [ -> ]Ben ilk olarak resim alma getirme yollarına bakmamıştım,sadece hata ya odaklanmıştım.hata vermemesine odaklanmıştım.
Şimdi şöyle genel bir baktıgımda ;resim alma ve getirme durumu yanlış ,Resimler klasörü yaparak oraya önce eklemeli sonra burdan kontrol ettirmelisin,bu türlü çok sıkıntı yaşarsınız.yanlış yol izliyorsun,bu konuda sitede çok örnek var, onları incelemelisiniz,yada bilen birinden özel yardım almalısın.kolay gelsin
Tamam Çok sağol