AccessTr.neT

Tam Versiyon: Butonlara Göre Yaptığım Filtre Adları Açılan Kutuda Olsun Ve Açılan Kutudan Filtrelem
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hayırlı günler;
Benim formumda "süresi dolanlar" , "süresi olanlar" ve "boş olanlar " diye butonlar var ve bu butonlara göre alt formu filtreliyorum. 
Benim isteğim bir tene açılır kutu olsun ve açılan kutuda "süresi dolanlar" , "süresi olanlar" ve "boş olanlar " yazsın ve bunlara göre alt formda filtreleme yapayım.  Bu mümkün mü acaba bu konuda bana yardımcı olur musunuz. Şimdiden siz değerli hocalarıma teşekkür ediyorum.
(05/11/2022, 12:21)ertuğrul2022 yazdı: [ -> ]Hayırlı günler;
Benim formumda "süresi dolanlar" , "süresi olanlar" ve "boş olanlar " diye butonlar var ve bu butonlara göre alt formu filtreliyorum. 
Benim isteğim bir tene açılır kutu olsun ve açılan kutuda "süresi dolanlar" , "süresi olanlar" ve "boş olanlar " yazsın ve bunlara göre alt formda filtreleme yapayım.  Bu mümkün mü acaba bu konuda bana yardımcı olur musunuz. Şimdiden siz değerli hocalarıma teşekkür ediyorum.

kontrol edermisin
(05/11/2022, 14:51)hegu yazdı: [ -> ]
(05/11/2022, 12:21)ertuğrul2022 yazdı: [ -> ]Hayırlı günler;

kontrol edermisin

Hocam ben bu şekil yapıyorum. Benim istediğim sadece duruma gore değil acile kutunun içinde açılır kutunun içinde adı olmayanlar, adi olanlar durumda süre dolanlar başlamayalar boş olanlar yazsin istediğimi seçtiğinde ona göre sorgu yapsın.
Ekli örneği inceler misiniz?
yanlış yere yazdım özür dilerim. telefondan yanlış yere tıklamışım.
(06/11/2022, 23:44)atoykan yazdı: [ -> ]Ekli örneği inceler misiniz?

Teşekkür ederim Allah razı olsun Allah ne muradınız varsa versin hayırlı işleriniz olsun inşallah

(06/11/2022, 23:55)hegu yazdı: [ -> ]yanlış yere yazdım özür dilerim. telefondan yanlış yere tıklamışım.

Teşekkür ederim Allah razı olsun Allah ne muradınız varsa versin hayırlı işleriniz olsun inşallah