AccessTr.neT

Tam Versiyon: Liste Kutusundaki Verileri Listeleme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Herkese iyi akşamlar ekli formdaki listeyi üstte bulunan metin kutularına gireceğim bilgilere göre listeletmek istiyorum ancak bir türlü beceremedim yardıma ihtiyacım var.
Form ilk açıldığında listenin tamamı geliyor, ancak üstte bulunan metin kutuların bir şey yazınca tüm liste boşalıyor. Nasıl yapacağımı bulamadım.
Liste0 adlı listbox'ınızın kayıtlı sorgusunu
SELECT ana_sayfa.is_id, ana_sayfa.faaliyet_tanimi, ana_sayfa.sorumlu_birim, ana_sayfa.sorumlu_kisi, ana_sayfa.isin_ozeti, ana_sayfa.mevcut_durum, ana_sayfa.hedeflenen_bitis_tarihi, ana_sayfa.durum, ana_sayfa.raporlama_yuzdesi AS İfade1
FROM ana_sayfa
GROUP BY ana_sayfa.is_id, ana_sayfa.faaliyet_tanimi, ana_sayfa.sorumlu_birim, ana_sayfa.sorumlu_kisi, ana_sayfa.isin_ozeti, ana_sayfa.mevcut_durum, ana_sayfa.hedeflenen_bitis_tarihi, ana_sayfa.durum, ana_sayfa.raporlama_yuzdesi, ana_sayfa.raporlama_yuzdesi, ana_sayfa.raporlama_yuzdesi
HAVING (((ana_sayfa.faaliyet_tanimi) Like "*" & [FORMS]![FORM1]![BİRİMKutusu] & "*") AND ((ana_sayfa.sorumlu_birim) Like "*" & [FORMS]![FORM1]![MADDE1Kutusu] & "*") AND ((ana_sayfa.sorumlu_kisi) Like "*" & [FORMS]![FORM1]![MADDE2Kutusu] & "*") AND ((ana_sayfa.raporlama_yuzdesi)>0 And (ana_sayfa.raporlama_yuzdesi)<100));

olarak değiştirin ve filtreleme yapmak istediğiniz textboxların güncelleştirme sonrası olayına
Me.Liste0.Requery
kodunu girin.
Sayın atoykan ilginiz ve yardımınız için çok teşekkür ederim çok işimi gördü. Allah Razı olsun. İyi akşamlar