AccessTr.neT

Tam Versiyon: Açılır Kutuda Seçilen Veri Sayısına Göre Forma Metin Kutusu Ekleme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhaba .ben inşaat mühendisiyim. kat irtifakı kurma programı yapmaya çalışıyorum.
bağımsız bölüm no/bulunduğu kat/cinsi/arsa payı /mal sahibi/hissesi verileri kullanılıyor. arsa payı ve mal sahibi adını tapudan alıyoruz. diğer verileri elle giriyoruz.excelde tablolarımı oluşturdum. accesste yapmaya çalıştığımşu. "mal sahibi sayısı "açılır kutumdan 5 i seçtiğimde yan tarafta 5 tane metin kutusu aktif olmasını ve o 5 kutuya yazdığım verileri tabloya sıralamasını istiyorum. maksimum mal sahibi sayım 30.tek tek metin kutularını ekleyip görünürlüğü kapatıp seçtiğim veri sayısına göre 1 2 3 4 5. metin kutuları görünür olmalı ama yapamadım. bu metin kutularına yazdıklarımı tabloya gönderemedim.30 tane metin kutusunun aktif olmasını istemiyorum. umarım açıklayabilmişimdir.
Hazırladığım basit örnek ektedir. Kendi örneğinize uyarlayınız.
ÇOK TEŞEKKÜRR EDERİM. TAM DA İHTİYACIM OLAN. ÇOK SAĞOLUN Img-grin
Özelden yazmıştınız mesaj kotanız dolmuş örnek Excel dosya ekledim userform olarak.

Bir test ekledim sayfadaki butona tıklayın combodan seçim vapın textboxlar listelenir.