AccessTr.neT

Tam Versiyon: Alf Formdaki veriyi değiştirme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
hocam yine sizi rahatsiz ediyorum. bugun ku calısmlarım sonucunda program bır sey benzedı sayılır. Img-grin şimdi yapmak istediğim seylerden biri de firma_sec formuna alt form ekledim. ordaki firmayi sectigimiz zaman alt formda da o firmanın bilgilerinin gelmesini istiyorum. bunu istememin sebebi herhangi bir yanlışlık varsa düzeltilip basılması için. ama nedense bir türlü yapamadım. ilgilenirseniz sevinirim. Img-grin
Buyrun inceleyin, yalnız sizden istediğim Site Kurallarını okumanız ve uygulamanızdır. Eğer bu şekilde yazmaya (Türkçe'ye uygun olmayan şekilde) devam ederseniz, bir daha yardım alamayacaksınız. Bilginize
tamam teşekkür ederim daha dikkatli olmaya özen gösterecem
Sayın BlackEagle bu şekilde olunca yalnız bu sefer yazdırma ayarları tamamen gidiyor. Ben Böyle Bir Çalışma Daha Yaptım. Ama Form Açılınca firma_il dekl veriyi istiyor ve Bu Yüzden İlçeleri Listelemiyor. Bunun Bir Çözümü Varmıydı ?
Alt formunuzda yer alan ilçe açılan kutusunun Satır Kaynağını;
SELECT TOWN.LOGICALREF, TOWN.NAME, TOWN.CTYREF FROM TOWN WHERE (((TOWN.CTYREF)=[Forms]![frm_firma_sec]![frm_firma].[Form]![firma_il])) ORDER BY TOWN.NAME; 
şeklinde değiştirirseniz sorun çözülür. Kolay gelsin.
teşekkür ederim Sayın BlackEagle