AccessTr.neT

Tam Versiyon: Developer Paketlemesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Paketlemeyi yaptım.Paketi aynı bilgisayarda açarsam sıkıntı yaratırmı. Birde bu paketi kurduğum yerden alıp başka yere kopyalayabilirlermi.

Saygılar,
MG
Eğer Access kurulu ise ufak tefek şeyler olabilir. Ancak ben fazla bir problemle karşılaşmadım.
(14/12/2008, 22:25)alpeki99 yazdı: [ -> ]Eğer Access kurulu ise ufak tefek şeyler olabilir. Ancak ben fazla bir problemle karşılaşmadım.

Bi soru daha eklemiştim ben mesajı düzeltirken yazdınız. Paketi yüklediğim yerden alıp başka yere kopyalayabilirlermi.

Saygılar,
MG
Nasıl normal bir programı kopyalayıp başka bir ortama (Usb, CD vs.) taşımak mümkünse sizin programınızıda elbette kopyalayabilirler.
(14/12/2008, 22:35)alpeki99 yazdı: [ -> ]Nasıl normal bir programı kopyalayıp başka bir ortama (Usb, CD vs.) taşımak mümkünse sizin programınızıda elbette kopyalayabilirler.

Profesyoneller yapar siz yaparsınız.Ancak bunu yapacak adam ne düzeyde olmalı. Acemi biri rahatlıkla alıp kurulan paketi başka yere alabilirmi.

Saygılar,
MG
Vallahi 3-5 yaş grubuda yapar bunu :

Dosya üzerine Sağ Tık - Kopyala , hedef USB vs. de Sağ Tık - Yapıştır yapacak zor bir şey yok ki.
Sayfalar: 1 2 3