AccessTr.neT

Tam Versiyon: raporlamada süzme işlemi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar bir arkadaşımın isteği üzerine basit bir program yaptım.yalnız raporlamada problem yaşıyorum.Süzme yapmak isteme ragmen olmuyor.Ekteki örnekte bulunan sipariş fişini adsoyad-plaka ve tarihe göre süzdüremiyorum.Raporlamada hepsi çıkıyor.Bunu nasıl düzeltirim şimdiden teşekkürler.
projenizi inceledim.
1)- Formda aktif olan kaydın raporunu görüp yazdırmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla.
2)-raporlamada süzme işlemi derken süzülen verilerimi raporda göstersin bunu anlamadım...
evet hocam tam olarak istediğim bu.
yani Ali KARPUZ adlı kişinin 17ZC001 plakalı aracının 12.12.2010 tarihinde değişenleri
sayın maras321;
programa 1 adet sorgu ekledim,ana formunuza raporu ön izle butonu ekledim.sizin butonunuzu silmeden benim eklediğim butona tıklayarak test ediniz.

ekteki örneği inceleyip dönüş yapınız
Hocam elinize sağlık yalnız tarihlerde sıkıntı var şimdide Bir araç değişik tarihlerde geliyor bakıma 11.12.2010-11.12.2010 gibi bunu nasıl arklı farklı rporlaya bilirim.
sayın maras321;
gönderdiğim örnekte sıkıntı var üzerinde çalışıyorum
siz butona tıkladığınızda veriler doğru gözüküyor ama girilne kayıtlar sağdaki alt formda gözükmüyor.halletmeye çalışıyorum
Sayfalar: 1 2