AccessTr.neT

Tam Versiyon: butonları ikon yerleştirme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Değerli hocalarım benim yapmak istediğim şu;
Bir tane makbuz kesme vt tasarladım. Giriş formunda hoş durması açısından butonlara ikon yerleştirmek istiyorum. Fakar butonlara ikon eklemeye çalıştığımda sürekli hata veriyor. Bunun nedeni ne olabilir. Yada butonlara ikon eklemek mümkün mü...
Saygılar...
Sn.sevgi_bilgilii Nasıl Bir hata Veriyor.
Çeşitli İkon Programları Var Sitede Arama Yaparsanız Bazı İkonlar Bulabilirsiniz.

https://accesstr.net/konu-ikon-ornekleri.html
Bu arada şunu söylemek isterim. Ben bu forumda sorduğum soruları xxxx sitesinde de soruyorum. Faka bunun siz değerli üstadların bilgisine güvenmeme gibi bir yanlış anlaşılmaya sebep olmasını istemem. Bunun nedeni sadece farklı fikirler elde etmek istememdir. Forumunuz açısından bir sakıncası varsa şimdiden özrümü kabul etmenizi istirham ediyorum..
Saygılarımla.
Sn. sevgi_bilgilii başka Sitede Sorduğunuz Soruları Lütfen Bu Paylaşım Formunda Sormayınız.
Anlaşıldı hocam
Bundan sonra aynı soruyu başka bir sitede sormayacağım.
Hata mesajını resimdeki gibi.
hocam bir önceki mesajda resim eklenmemiş galiba. Yeniden gönderiyorum.
Access 2007 ve 2010 ile birlikte butonlara ikon ve resim ile yazı ekleme standart olarak gelmiştir. Bu versiyonları kullanmanızı tavsiye ederim
Sayfalar: 1 2