AccessTr.neT

Tam Versiyon: Matematiksel işlem
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ekteki örnekte forum üzerinde matematiksel işlem yaptırmaya çalıştım ama hata# uyarısı veriyor. Yardımcı olur musunuz.
İyi çalışmalar...
Sayın bilgili;
Haddim olmayarak programınızın yapısı ile ilgili size 2 öneride bulunmak istiyorum.
Birincisi ödeme tarihine tablonuzda mutlaka yer açıp kaydedin. İkincisi ödeme durumunda kullanılan makbuz numarasını da belirtip kaydedin. Bunları şimdiden ayarlarsanız ileride sıkıntınız daha az olur diye düşünüyorum. Saygılar, kolay gelsin.
Estağfirullah sayın Hayri16,
Sizin gibi üstadlarımızın değerli tavsiyelerine her zaman ihtiyacım var...
Bu söylediklerinizi tahsilat formu diye bir forum olacak şu ama hazırlamadım, hazırlayınca söylediğiniz bilgiler orada olacak inşaallah ve aynı zamanda da ilgili tabloda da kayıtlı olacak.
Teşekkür ederim ilginiz için
İyi çalışmalar.
Mesajları sildiğiniz için teşekkür ederim. Butür yazılar zaten bizimde edep ve ahlakımıza uygun değil. Ben kendi adıma tüm accesstr.net ailesinden özür diliyorum.
İkincisi de şu; bundan sonra burada sorduğum soruları kesinlikle başka sitelerde sormayacağımı belirtmek isterim.
Son olarak da ÖZEL ÜYELİK alma konusunda gerekli yönlendirmeleri yaparsanız ÖZEL ÜYELİK almak istiyorum...
Bu arada Üyelik ismini değiştirmek istiyorum... Bu hesap kardeşime ait olduğu için haliyle bayan ismi gibi görünüyor...
syn sevgi_bilgili

Lütfen linki inceleyiniz

https://accesstr.net/konu-ucretli-ozel-uyelik.html