AccessTr.neT

Tam Versiyon: Accessi kapatıp ekrandakileri gizlemek istiyorum.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar ben acceste bir form yaptım ama ben bu formu çalıştırdığımda sadece o formun ekranda görünmesini isteiyorum ve sağ tıklamayı kapatmak istiyorum.Access pencresi görünmeyecek.Sadece form ekranda belirecek.Nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Lütfen konunuzu Site Kuralları na göre yeniden düzenleyiniz

5-) Açacağınız konunun başlığına "Şunu Yapamıyorum", "Şurasını Yapamadım", "acil yardım", lütfen yardım", "bir bakar mısınız" vb. şeklinde yazılmamalı, sorununuzu kısaca özetleyecek şekilde olmalıdır. (Örnek: Access'te Form Özellikleri Nelerdir?). Bu kurala uymayan konular çöp kutusuna taşınır.
[Uyarı Puanı: +2]

12-) Bir konu açmadan önce o konunun forumumuzda mevcut olup olmadığını lütfen arama yaparak araştırınız.
[Sürekli ihlal halinde Uyarı Puanı: +2]
Alıntı:5-) Açacağınız konunun başlığına "Şunu Yapamıyorum", "Şurasını Yapamadım", "acil yardım", lütfen yardım", "bir bakar mısınız" vb. şeklinde yazılmamalı, sorununuzu kısaca özetleyecek şekilde olmalıdır. (Örnek: Access'te Form Özellikleri Nelerdir?). Bu kurala uymayan konular çöp kutusuna taşınır.
[Uyarı Puanı: +2]
İsterseniz Önce Site Kurallarını Okuyun.
bi daha yapmam da cevaplıyıverin işte
Şimdiden teşekkürler

Ben sadece açıcağım formun ekranda görüntülenmesini ve sağ tıklamayı kapatman istiyorum nasıl yapabilirim.
Sağ tıklmayı kapatmak için form özelliklerinden "Kısayol Menüsü" özelliğini "Hayır" olarak değiştir.

Açacağın formun ekranda görünmesi olayı (anladığım kadarıyla) için aşağıdaki linki incele.

Access Penceresini Gizleme

Çok sağol kardeşim.Çok işime yaradı teşekkürler.
Sayfalar: 1 2