Skip to main content

AccessTr.neT


Kişi Borçlandırma

omergenc7
omergenc7
7
212

Kişi Borçlandırma

#7
Kimsenin hakaret ettiği yok. Size eksiğinizi, bu eksikler nedeni ile düşünemediğinizi söylüyoruz. Siz bunu rencide edici buluyor öyle algılıyorsanız o sizin sorununuz. Kuralına göre ve uygun örneklerle sorularınızı açın sorun danışın, onun dışında bırakın bize onu öyle yapın bunu şöyle ifade edin diye ders vermeyi. 50 yaşından sonra üslup ya da saygı konusunda sizden alacağım ders yok.
Cevapla
#8
(23/09/2022 12:06)atoykan yazdı: Kimsenin hakaret ettiği yok. Size eksiğinizi, bu eksikler nedeni ile düşünemediğinizi söylüyoruz. Siz bunu rencide edici buluyor öyle algılıyorsanız o sizin sorununuz. Kuralına göre ve uygun örneklerle sorularınızı açın sorun danışın, onun dışında bırakın bize onu öyle yapın bunu şöyle ifade edin diye ders vermeyi. 50 yaşından sonra üslup ya da saygı konusunda sizden alacağım ders yok.

bakın hala rencide edici cümleler kullanıyorsunuz. ben size hakaret edici cümleler kurmadığım halde hala cümleleriniz kırıcı. neyse haklısınız dememekle birlikte. bilgilerinize saygı duyuyorum. teşekkür ediyorum. konuyu da büyütüp sanki hakareti ben etmişim gibi cümleler kurmamanızı rica ediyorum.

bu güne kadar yardımcı oldunuz. onun için de ayrıca teşekkür ederim. iyi çalışmalar diliyorum.
Son Düzenleme: 23/09/2022, 12:18, Düzenleyen: omergenc7.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da