Skip to main content

AccessTr.neT


Site Ve Apartman Yönetim Programı

Site Ve Apartman Yönetim Programı

#13
(19/06/2022 22:39)yücel üzülmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar,
Ben hem win7 hem win11 de ofis 2016 ve 2019 ile denedim her seferinde yukarıdaki çökme hatalarını alıyorum, siz hangi ofis ve windows versiyonunu kullanıyorsunuz acaba?

İyi akşamlar Yücel Bey,

Ofis 2007 Win10 kullanıyorum. Sizin verileriniz ile açtığımda bende sorunsuz çalışıyor.
Cevapla
#14
Sıkıntı DATA dosyasında değil DRYönetim.accdr dosyasında olabilir, Office 2016 yüklü bilgisayarda Office Access RunTime 2007 ile ilk çalıştırmada accdr uzantısı sıkıntı yaratıyor, uzantıyı accdb olarak değiştirdiğimde uygulama çalışıyor ister Access ile ister runtime ile çalıştırabiliyorum. Size gönderdiğim DRYönetim.accdr dosyasını çalıştırmayı denermisiniz hataları görebilirsiniz belki.
Cevapla
#15
(21/06/2022 18:02)yücel üzülmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıkıntı DATA dosyasında değil DRYönetim.accdr dosyasında olabilir, Office 2016 yüklü bilgisayarda Office Access RunTime 2007 ile ilk çalıştırmada accdr uzantısı sıkıntı yaratıyor, uzantıyı accdb olarak değiştirdiğimde uygulama çalışıyor ister Access ile ister runtime ile çalıştırabiliyorum. Size gönderdiğim DRYönetim.accdr dosyasını çalıştırmayı denermisiniz hataları görebilirsiniz belki.

Sizin gönderdiğiniz accdb uzantılı dosyayı açamıyorum hata veriyor. accdr uzantılı dosya ile çalıştığınızda hata neden veriyor anlamadım. Size benim kullandığım accdr uzantılı dosyayı gönderiyorum denermisiniz.
.rar DR Yönetim.rar (Dosya Boyutu: 3,06 MB | İndirme Sayısı: 5)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task