AccessTr.neT
Ödeme Emri - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Microsoft Access (https://accesstr.net/forum-microsoft-access.html)
+--- Forum: Access Cevaplanmış Soruları (https://accesstr.net/forum-access-cevaplanmis-sorulari.html)
+--- Konu Başlığı: Ödeme Emri (/konu-odeme-emri.html)

Sayfalar: 1 2

Ödeme Emri - silka - 20/04/2009

Arkadaşlar ben accessle devlet dairesinde vatandaş ile işlemleri yapabileceğim bir program yapmaya çalışıyorum. Çok bilgim olmadığı halde bayağı bir kısmını bitirdim. Benim sorum şu

Ekte gönderdiğim dosyada Vatandaşa yapılan yardımlar kısmında kabul olanların ödeme emri listesinde açılan kutu şeklinde çıkması ve ödeme yaptığım zaman o listeden ödeme yaptığım kişinin isminin silinmesini istiyorum. ayrıca bul komutuyla da ödemesi olan kişinin olup olmadığını da bulmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Cvp: Ödeme Emri - karaayhan - 20/04/2009

hoşgeldiniz foruma,
2007 formatında yüklerseniz bir çok kullanıcı açamaz prg.ınızı(bende açamadım)
sanırım 2007 access'in 2002-2003 'e convert özelliği var o şekilde yükleyin foruma ki yardımcı olalım...

kolay gelsinImg-grin

Cvp: Ödeme Emri - silka - 20/04/2009

kusura bakmayın arkadaşlar güncelledim inşallah yardımcı olursunuz arkadaşlar konu ile ilgili

Cvp: Ödeme Emri - ozanakkaya - 20/04/2009

sn silka, YAPILAN YARDIMLAR formundan "kabul" olarak belirlenenler FRMÖDEME EMRİ1 formundaki "Açilan Kutu45" tıklandığında görülecek ve seçilen forma yansıyacak doğru mu?
Bahsettiğim formlara düzenleme yaptım, "FRMÖDEME EMRİ1" formunu anladığım şekilde düzenleyip ekledim.

Cvp: Ödeme Emri - silka - 21/04/2009

teşekkür ederim arkadaşım ama istediğim gibi olmamış isteğimle ilgili forumda bulduğum bi örneği ekliyorum. onun içindeki teknik servis formundaki olmasını istiyorum. mesela onda teslim edildi ise ürün teslim edildi edilmediyse edilmedi diye uyarı çıkıyor. bunun gibi olmasını istiyorum

Cvp: Ödeme Emri - ozanakkaya - 27/04/2009

1. mesajında yazdıkların
Alıntı:Ekte gönderdiğim dosyada Vatandaşa yapılan yardımlar kısmında kabul olanların ödeme emri listesinde açılan kutu şeklinde çıkması ve ödeme yaptığım zaman o listeden ödeme yaptığım kişinin isminin silinmesini istiyorum. ayrıca bul komutuyla da ödemesi olan kişinin olup olmadığını da bulmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

sorunun anlamadığım için

.................görülecek ve seçilen forma yansıyacak doğru mu?

diyerek cevapladım ama sorunu doğru anlamışım.

2. mesajındaki

(21/04/2009, 10:57)silka yazdı: teşekkür ederim arkadaşım ama istediğim gibi olmamış isteğimle ilgili forumda bulduğum bi örneği ekliyorum. onun içindeki teknik servis formundaki olmasını istiyorum. mesela onda teslim edildi ise ürün teslim edildi edilmediyse edilmedi diye uyarı çıkıyor. bunun gibi olmasını istiyorum

sorusu ile 1. mesajındaki sorunun ne alakası var, ilk mesajınızda uyarı ile ilgili herhangi bir soru var mı?
gönderdiğim örnekte kabul olanlar ödeme emri listesinde açılan kutu şeklinde çıkıyor, ödeme yapıldığı zaman ismi siliniyor.

gönderdiğiniz örnek sn coskun_cakal'a ait bir uygulama ve yapımında bizlerinde yardımı oldu. Bahsettiğiniz uyarı uygulamasını da aşağıdaki linkte sorup yanıt almıştı.

renkli bi uyarı mesajı nasıl yapabilirim