AccessTr.neT
Sekme Denetimleri Hakkında - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Microsoft Access (https://accesstr.net/forum-microsoft-access.html)
+--- Forum: Access Cevaplanmış Soruları (https://accesstr.net/forum-access-cevaplanmis-sorulari.html)
+--- Konu Başlığı: Sekme Denetimleri Hakkında (/konu-sekme-denetimleri-hakkinda.html)

Sekme Denetimleri Hakkında - mesut58580 - 11/04/2013

Herkese Merhabalar. İyi Akşamlar.TCDD Devlet Demiryollarında Makinist Olarak görev yapmaktayım. Lokoların takibi ve bu lokolara hangi bakım ların yapıldığına dair bir veri tabanı oluşturdum. Tek form içerisinde takip etmek istediğimiz zaman bir çok unsur olduğu için sıkıntı oluyor. Bunları daha sade hale getirmek için sekmeli denetimler nasıl oluyor. Yardımlatınızı bekliyorum.

Cvp: Sekme Denetimleri Hakkında - serdar_20 - 11/04/2013

Merhabalar;
Birçok unsur var demişsiniz bunlar nedir, birde örnek ekleseydiniz daha iyi olurdu. Eğer formda bulunan alanları gruplamak ve bunlar ayrı ayrı olsun istiyorsanız bir tane sekme denetimi ekleyip bunu yapabilirsiniz.

Cvp: Sekme Denetimleri Hakkında - simendifer - 11/04/2013

bende işçi olarak 42.5 sene çalıştım bu programı yapmakla ekmek yediğim yere vefa borcumu öderken konunun içinde birisi olarak yardımcı olmak isterim yapmak istediklerinizi başlayın taslagınızı ekleyin gerisini beraber getirelim bir zaman önce tarife programı yaptım sayın ozanakkayanın yardımları ile ama bizim tarife yapan memurlar torpil yapamadılar işlerine gelmedi hasta manevra ihtiyat bunları ayırdıktan sonra enaz yola giden personeli trene otomatik yazıyordu harcadııgım zamana acıyorum onun için eger azimli iseniz sonuna kadar gidecekseniz bu programı yapmanızda gece gündüz size yardıma hazırım kolay gelsin

Tcdd makinist görev atama prg

Cvp: Sekme Denetimleri Hakkında - mesut58580 - 11/04/2013

tşk ediyorum. iyi geceler. konuyu yaklaşık 5 haftadır üzerinde çalışıyorum. son aşamadayım. forumun daha anlaşılır ve kullanılabilir olması için bunun şart olduğunu düşünüyorum.düzenleyip size mesaj atarım. şimdiden tşk.iyi geceler.

Cvp: Sekme Denetimleri Hakkında - iscinar - 11/04/2013

(11/04/2013, 21:45)simendifer yazdı: "... harcadııgım zamana acıyorum ..."

Sn. simendifer
Acizane niyetim nasihat etmek değildir ama bu gibi durumlarda harcanan zamana üzülmek yerine size getirisine sevinmeniz gerekirdi.

Ki aşağıdaki sözlerinizden böyle olduğunu algılıyorum.

(11/04/2013, 21:45)simendifer yazdı: " eger azimli iseniz sonuna kadar gidecekseniz bu programı yapmanızda gece gündüz size yardıma hazırım"

Cvp: Sekme Denetimleri Hakkında - mesut58580 - 12/04/2013

Ekrem abicim iyi akşamlar. bahsettiğin gibi siparişler tab. böldüm ve postaları için ayrı tablo yaptım. ve sonunda aynı siparişler altında diğer postalara ait bakım planlarını görmekteyim. Çok tşk. ediyorum. Düzeltmeleri yaptığım zaman sana meail atarım. Allah senden razı olsun. Depo Şefi + Tamirat Şefi + Müdür bey bu konuyla alakalı bilgileri mevcut. İşallah iyi bir şey çıkacak destek ve yardımlarınla. RayofRayofRayofRayof