AccessTr.neT
Ajanda Çalışması Hakkında - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Microsoft Access (https://accesstr.net/forum-microsoft-access.html)
+--- Forum: Access Cevaplanmış Soruları (https://accesstr.net/forum-access-cevaplanmis-sorulari.html)
+--- Konu Başlığı: Ajanda Çalışması Hakkında (/konu-ajanda-calismasi-hakkinda.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: Ajanda Çalışması Hakkında - kanakan52 - 28/06/2020

(28/06/2020, 20:21)feraz yazdı: Zaten müzik bu haliyle çalışması gerek.Email içinde aynı yöntem olur ve biraz ekleme yapılır Img-grin

Hocam su iş bir bitsin, dile benden ne dilersen ?

RE: Ajanda Çalışması Hakkında - feraz - 28/06/2020

(28/06/2020, 20:24)kanakan52 yazdı:
(28/06/2020, 20:21)feraz yazdı: Zaten müzik bu haliyle çalışması gerek.Email içinde aynı yöntem olur ve biraz ekleme yapılır Img-grin

Canının sağlığı abey,başka ne dileyeyim Img-grin
Diğer kısımlar yapılır sorun değil.Dediğim gibi email işide kolay sadece son dediğnizi anlamadım şu inputbox olanı.Onuda gerekirse en sonda uzaktan bağlanırım öyle hallederiz Img-grinEmail outlook ilemi yapılacak.

RE: Ajanda Çalışması Hakkında - kanakan52 - 28/06/2020

(28/06/2020, 20:43)feraz yazdı:
(28/06/2020, 20:24)kanakan52 yazdı:

Canının sağlığı abey,başka ne dileyeyim Img-grin
Diğer kısımlar yapılır sorun değil.Dediğim gibi email işide kolay sadece son dediğnizi anlamadım şu inputbox olanı.Onuda gerekirse en sonda uzaktan bağlanırım öyle hallederiz Img-grinEmail outlook ilemi yapılacak.
 Ben baska bir yomtem bilmiyorum Zafer hocam, bildiğiniz varsa neden olmasin.

RE: Ajanda Çalışması Hakkında - feraz - 29/06/2020

Birşeyler yaptım tam deneyemedim.Emailde ekledim email çalışması için bilgisayara outlook kurulması gerek ve email adresi vs... ayarlanmalı.
Dosyayı bir deneyiniz.

Yapılanlar;
--Excel ilk açılışta eğer accesste hatırlatma zamanı geçtiyse ve yineleme alanda Evet yazılysa mesaj verir mesaja evet olarak devam edilirse listviewde o tarihe denk gelen evet silinir tabii accesstende.
--Email yollama eklendi.

RE: Ajanda Çalışması Hakkında - kanakan52 - 30/06/2020

(29/06/2020, 20:40)feraz yazdı: Birşeyler yaptım tam deneyemedim.Emailde ekledim email çalışması için bilgisayara outlook kurulması gerek ve email adresi vs... ayarlanmalı.
Dosyayı bir deneyiniz.

Yapılanlar;
--Excel ilk açılışta eğer accesste hatırlatma zamanı geçtiyse ve yineleme alanda Evet yazılysa mesaj verir mesaja evet olarak devam edilirse listviewde o tarihe denk gelen evet silinir tabii accesstende.
--Email yollama eklendi.

@feraz hocam selamlar,

Mail çalışıyor sorunsuz..

"-Excel ilk açılışta eğer accesste hatırlatma zamanı geçtiyse ve yineleme alanda Evet yazılysa mesaj verir mesaja evet olarak devam edilirse listviewde o tarihe denk gelen evet silinir tabii accesstende." bu alanı anlamadım hocam. Ne yapmam lazım. Tekrar açılışta herhangi bir soru sormadı..

RE: Ajanda Çalışması Hakkında - feraz - 30/06/2020

(30/06/2020, 09:51)kanakan52 yazdı:
(29/06/2020, 20:40)feraz yazdı: Birşeyler yaptım tam deneyemedim.Emailde ekledim email çalışması için bilgisayara outlook kurulması gerek ve email adresi vs... ayarlanmalı.
Dosyayı bir deneyiniz.

Yapılanlar;
--Email yollama eklendi.

@feraz hocam selamlar,

Mail çalışıyor sorunsuz..

"-Excel ilk açılışta eğer accesste hatırlatma zamanı geçtiyse ve yineleme alanda Evet yazılysa mesaj verir mesaja evet olarak devam edilirse listviewde o tarihe denk gelen evet silinir tabii accesstende." bu alanı anlamadım hocam. Ne yapmam lazım. Tekrar açılışta herhangi bir soru sormadı..
Bu yineleme evet olayı şöyle.
Accesste tineleme sütun(alan) var.Ordaki evet ve tarih ve saat Excel açıldıktan sonra o kısım küçüksa hatırlatma zamanından o zaman o alandaki evet olanı siliyorki bir daha açılışta soru sormasın.Yolladığım dosyayı açın iki defa soru sorar ikisinede evet deyin dediğim alandaki yeeler sişinir bir daha soru sormaz.