AccessTr.neT
Vb.net İle Datagrid'teki Veriyi Excel İle Yazdırırken Farklı Sayfalar Oluşturmak - Baskı Önizleme

+- AccessTr.neT (https://accesstr.net)
+-- Forum: Visual Basic .NET (https://accesstr.net/forum-visual-basic-net.html)
+--- Forum: Visual Basic .NET Cevaplanmış Soruları (https://accesstr.net/forum-visual-basic-net-cevaplanmis-sorulari.html)
+--- Konu Başlığı: Vb.net İle Datagrid'teki Veriyi Excel İle Yazdırırken Farklı Sayfalar Oluşturmak (/konu-vb-net-ile-datagrid-teki-veriyi-excel-ile-yazdirirken-farkli-sayfalar-olusturmak.html)

Vb.net İle Datagrid'teki Veriyi Excel İle Yazdırırken Farklı Sayfalar Oluşturmak - melisaag - 03/05/2021

2. sütundaki veriler değiştikçe yeni sayfa açıp sayfaya da yeni değerin ismini versin istiyorum. Vb aracılığıyla datagridten excele bu şekilde aktarmam mümkün mü ? örneğin ilk sayfanın adı a olacak , b diğer sayfanın ismi ve ilk verisi gibi .

RE: Vb.net İle Datagrid'teki Veriyi Excel İle Yazdırırken Farklı Sayfalar Oluşturmak - feraz - 03/05/2021

Mümkün.
Ayrıca resimdeki Access Excel değil.

RE: Vb.net İle Datagrid'teki Veriyi Excel İle Yazdırırken Farklı Sayfalar Oluşturmak - melisaag - 03/05/2021

(03/05/2021, 10:13)feraz yazdı: Mümkün.
Biliyorum onu herhalde. elimdeki veriler acceste. Onu datagridte tutuyorum ama excele aktarırken sıra sıra ayıramadım.

RE: Vb.net İle Datagrid'teki Veriyi Excel İle Yazdırırken Farklı Sayfalar Oluşturmak - feraz - 03/05/2021

(03/05/2021, 15:09)melisaag yazdı:
Biliyorum onu herhalde. elimdeki veriler acceste. Onu datagridte tutuyorum ama excele aktarırken sıra sıra ayıramadım.
Başarılar size diliyorum biliyorsanız onu.

Mümkünmü dediniz mümkün dedik daha ne diyek.
Örnek dosya istemekten artık gına geldi herkese.
Herzaman örnek dosya diye diye ömrümüz bitti Img-cray

RE: Vb.net İle Datagrid'teki Veriyi Excel İle Yazdırırken Farklı Sayfalar Oluşturmak - melisaag - 03/05/2021

(03/05/2021, 15:32)feraz yazdı:
(03/05/2021, 15:09)melisaag yazdı:
Başarılar size diliyorum biliyorsanız onu.

Mümkünmü dediniz mümkün dedik daha ne diyek.
Örnek dosya istemekten artık gına geldi herkese.
Herzaman örnek dosya diye diye ömrümüz bitti Img-cray
Ömrünüzden özür dileyerek yazmak zorunda olmadığınızı belirtmek isterim. Alay eder gibi cevaplamaktansa güzel seçenek bence deneyin.

(03/05/2021, 15:09)melisaag yazdı: Biliyorum onu herhalde
Bende bunu sizin alay eder gibi yazdığınızı anladım ve herkes öyle anlar bence.Ta konunuzun başında insan bir merhaba der yada selam verir.Her neyse tartışmak felan niyetim yok.Örnek dosya yükler tam açıklarsanız ve müsait olunca bakarım.Değilse gayipten dosyanızı görüpte yardım edemem.
Yada başka arkadaşlar ilgilenirler.Kolay gelsin.