Skip to main content

AccessTr.neT

Alt formda seçilenin metin kutusuna aktarılması

Alt formda seçilenin metin kutusuna aktarılması

Çözüldü #1
Arkadaşlar bir sorum olacak;
Bir adet ürün giriş formum bulunmaktadır
Ürüngiriş formunun içinde Ürün Listesinden oluşan
Ürüntanımlama alt formum vardır.
Yapmak istediğm ÜRÜNTANIMLAMA alt formumdan seçtiğim Ürünün ÜRÜNGİRİŞ formunda bulunan ÜRÜN ADI metin kutusuna atması.
Ek Dosyalar
 Depo-1 - Kopya - Kopya.rar(504.54 KB)
Çözüldü #2
Sayın yunusotel, bu kez de sorunuzu cevaplanmış bir başka sorunun arkasına açmışsınız. Ben yeni konu olarak buraya aktardım. Lütfen biraz dikkat. Arşive kaldırılan bir cevaplanmış sorunun ardına soru sorarsanız kimse cevap vermez. Her konuya örneğinizle birlikte "sorular" bölümüne yeni konuj açmalısınız.

Kolay gelsin.
İnadına, ille de Accesstr.net...
Çözüldü #3
vallahi haklısınız,
kendime çok kızıyorum
özür.
Çözüldü #4
tbl_URUNCIKIS ta BOLUM 10 karakter tanımlı hata ondan kaynaklanıyor..

tbl_URUNCIKIS ta BOLUM 10 yerine 15
tbl_TRANSFER de ALAN ve VEREN 10 yerine 15 yapınız.

Lütfen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapınız...
Please return your positive or negative ...
Çözüldü #5
Örneğinizi inceledim. Ürün giriş formunda, alt formda tıklanan değerler üstteki metin kutularına aktarılacak sanıyorum. Fakat sadece adı değil miktarı, birimi, birim fiatı ve kdv de aktarılacak tahmin ediyorum. Orada tıklanan değerleri metin kutularında görmek sorun değil ancak anladığım kadarıyla ynı zamanda veri girişi de aynı metin kutularından olacak. Bu dırımda o metin kutularına başka bir yerdeki eylemle veri aktarmalısınız.Yeni kayıt butonuna bastığınızda da denetim kaynaklarına veri aktarmak gerek. Bunu Ado ile yapsanız daha iyi olur. Böylece tüm işleri komutla yapmış olursunuz. Tahminlerim doğru mudur? Aynı metin kutularından veri girişi de yapılacak mı? Buna göre çözüm düşüneceğim çünkü.
İnadına, ille de Accesstr.net...
Çözüldü #6
hayır hocam,sadece ürün adının gelmesi yeterli olacak,ürün ismine tıkladığımda yeterli olacak,
diğer veriler zaten geliyor.Saygılarımla.
Son Düzenleme: 14/02/2012, 20:59, Düzenleyen: fascioğlu.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da