Skip to main content

AccessTr.neT

ATLAS Öğrenci Bilgi Sistemi-BİLSİS

ATLAS Öğrenci Bilgi Sistemi-BİLSİS

Arkadaşlar şu ana kadar yapabildiklerimi derleyip kullanıma sunmak istedim. Son durumuyla ilgili bir konu açmıştım ama oradaki verdiklerimle şimdiki arasında dağlar kadar fark olunca yeni konuda ve exe olarak sunmayı daha uygun buldum. Umarım kalabalık etmiyordur.

Programın amacı
*Öğrenci kayıtlarını tutmak
*SBS puan hesaplamalarını yapıp her sınıfa göre sıralı liste almak.
*SBS puan hesaplamaları için detaylı sınav sonuç karnesi almak.
*Sınıf listesi almak.
*Öğrenci kayıt formu almak...

Şimdilik istenilen çok önemli olayları gerçekleştirebiliyor. Görsel açıdan eksiklikleri daha tamamlanmadı. Eklenecek üç-beş form daha var. Bunlar ACİL olanlardı. Şükür ki bunları yapabildim. Emeği geçen arkadaşlarım için GENEL BİLGİLER ekranında küçük bir jest yapmaya çalıştım. Lütfen yazmayı unuttuğum arkadaşlarım kırılmasın, tüm accesstr.net ü,yelerine de teşekkürlerimi ilettim.Burada paylaşımda bulunan herkesten bir şeyler kapmaya çalıştım. Tabi programda kendi reklamımı da yaptım.Artık kusura bakmayın.

Program giriş ekranından çıkış yapmanız durumunda "C" ye yedek alır. Kayıt ekranından çıkış yapmanız durumunda Program Files ta kendi klasörü içine otomatik yedek alır. Ayrıca manuel olarak araçlardan yedek alabilirsiniz.

NOT: EXE'NİN RUNTIME'I YOKTUR. RUNTIME'LI OLANININ BOYUTU BÜYÜK OLDUĞU İÇİN BURAYA VERMEDİM.ONUN İÇİN OFFICE 2003 HARİCİNDE SORUN YARATIR. İHTİYAC HALİNDA EKLEYEBİLİRİM.

Problemli çalışması durumunda lütfen problemleri bildiriniz.

Eksik gördüğünüz konularda ve eklenirse daha iyi olacağını düşündüğünüz konularda lütfen yorumlarınızı ekleyiniz.

Kilit falan yok ihtiyacı olanlara dağıtın lütfen...

Kullanıcı adı: donepezil
Şifre:1234
USB Disc Security de açılışta tehlike uyarısı veriyor... Diğer virüs korumalarda bişey yok. Sebebini bilmiyorum... Bilgisayarım son derece temizdir... Bu programı kullanan varsa pas geçebilir uyarıyı...
.rar BİLSİS.rar (Dosya Boyutu: 1,53 MB | İndirme Sayısı: 1.004)
Son Düzenleme: 26/03/2009, 23:46, Düzenleyen: donepezil.
Önceki örneğinizin exe hali paylaşmınız için teşekkürler
teşekkürler donepezil
Emek ve paylaşımınıza teşekkürler.
ellerinize sağlık hocam
İyiki Varsın Access Img-grin
paylaşım için Tesekkur
Saygılar, iyi çalışmalar.
Kod, formül vs bilmek önemlidir ama mantığını yürütebilmek, nerede ve nasıl kullanılacağını bilmek daha önemlidir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da