Skip to main content

AccessTr.neT

msn paralo ve şifremi anımsamıyor

simendifer
simendifer
8
7398

msn paralo ve şifremi anımsamıyor

degerli arkadaşlar hepinize kolay gelsin hayırlı günler
msn paralo ve şifremi beni anımsa işaretli oldugu halde bilgisayarı kapatıp actıgımda hatırlamıyor yazmış oldugum nikim ve şifrem görünmüyor her seferinde tekrar giriyorum ne yaptımsa düzeltemedim msn nin son sürümünü kullanıyorum neden olabilir yardımcı olabilirmisiniz explorer in internet ayarlarına girdim başka bir bilgisayarla mukayese ederek kontrol ettim aynı msn nin araçlarında seceneklerinide karşılaştırarak mukayese ettim ayarlar aynı ama benim bilgisayarımdaki msn de böyle bir hata var nasıl düzeltebilirim tekrar tekrar internetten indirdim sildim kurdum aynı yardımlarınızı bekliyorum
Son Düzenleme: 14/05/2009, 00:56, Düzenleyen: simendifer.
Çözüm= Msn'i komple sileceksiniz. sonra klasörünüde sileceksiniz. Bilgisayarınızı açıp kapatacak ve msn'i tekrar yükleyeceksınız.

Genemi olmadı Img-grin SİNİRLENİP BİLGİSAYARA FORMAT ATACAKSINIZ. Img-grin
FX-Etopla
Liste Kutusu Oluşturma
Ya da öncelikle bilgisayarınızda virüs olup olmadığından emin olacaksınız. Hijackthis diye bir program var. Sistemde çalışan tüm programları ve ilgili programların regedit kayıtlarını döker. Bununla ilgili internette fazlasıyla açıklama var. Bu programın sonuçlarını değerlendirmek için de bir site var. Bence önce sisteminizden emin olun. Sonra hocamın dediği yapılabilir...
NZ Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DSum ve Sum Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
DLookup Fonksiyonunun (İşlevinin) Ayrıntılı Anlatımı İçin Tıklayın...
Nacizane bir öneride ben vermek isterim.

MSN'i denetim masasından kaldırsanızda bir çok klasörden dataları silinmiyor.

Bunun yerine msni kapatarak (sistem tepsisindende kaldırarak) aşağıda eklediğim programı çalıştırmanız olur. Start ve Finish 2 tık sadece.
Bu program Bütün msn girdilerini komple siliyor.

bununlada yetinmeyerek aşağıda kayıt yollarını vereceğim klasörlerin içindeki tüm dosyalarıda silinmediyse bu programı çalıştırdıktan sonra çalıştırırsanız muhtemelen soruna çözüm bulmuş olursunuz.

tüm bunları yapmanıza rağmen halen sorun çözülmedi ise tekrar belirtirseniz bir başka çözüm yoluna bakarız.

Zap messenger ile Msni kaldırdıktan sonra aşağıdaki klasörleri kontrol ediniz. ve halen içerisinde dosya varsa komple siliniz. Msn kalktıktan sonra aşağıdaki klasörlerde kalkmaktadır. Kalkmadı ise uygulayınız.

C:\Documents and Settings\<KULLANICI ADINIZ>\Application Data\Microsoft\IdentityCRL\

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\IdentityCRL\

C:\Documents and Settings\<KULLANICI ADINIZ>\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\

C:\Documents and Settings\<KULLANICI ADINIZ>\Contacts\

C:\Documents and Settings\<KULLANICI ADINIZ>\Microsoft\Windows Live Contacts\
.zip ZapMessenger.zip (Dosya Boyutu: 105,85 KB | İndirme Sayısı: 22)
msn plus kur bellki sorunu halleder : )
öncelikle cevap verme nezaketinde bulunan kardeşlerime teşekkür ederim
sayın goodfalles plus var inceledim ondan degil
sayın tdsharun virüs yok temiz Hijackthis i deneyecegim sonuc insallah basarılı olur
sayın nihatkr belki 5 kere sildim yeniden kurdum regeditten aradım baglantılı yerlerdeki dosyalarıda sildim sonuç sıfır
sayın Soundcraft önerilerinizi sabah yapacagım bu mesajı okudugumda gece vardiyesinden yeni geldim ancak cevap yazma kadar vaktim var sonucu sizlerle paylaşacagım belki bir kardeşimizinde başına gelebilir ilginize tekrar teşekkür ederim hayırlı günler
Son Düzenleme: 14/05/2009, 00:58, Düzenleyen: simendifer.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task