Skip to main content

AccessTr.neT

wampserver

mcmaho
mcmaho
9
6548

wampserver

wampserver programını kurdum. ama sağ alt köşede simgesi çıkmıyor.localhosta da girmiyor.nasıl çözebilirim sorunu.
<<< 10-HAGİ-10 >>>
ne hatası veriyor, birde sağ köşede çıkan simgesi ne renk?
™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

hata vermiyor hocam. sag alt köşede simge çıkmıyor. daha dogrusu cıkıp, bir saniyeden az sürede kayboluyor. programın simgesine her tıklayısımda gelip gidiyor sag kösede simge.
<<< 10-HAGİ-10 >>>
Bilgisayarda IIS ve/veya Skype kurulu mu? İşletim sisteminiz kaç bit ve siz kaç bir olanı indirip kurdunuz? XP de kurduysanız güvenlik duvarının engellemiş olabilir engellemeyi kaldırmanız lazım. Wamp kurulumundan önce kurulması gereken c runtime dosyasını kurdunuz mu?
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
daha önceleri de wampserver programını kurup kullanıyordum. IIS kurulu değil. güvenlik duvarı engelini kaldırdım. c runtime dosyası hakkında bilgim yok.
<<< 10-HAGİ-10 >>>
alpeki99 hocamın dediği gibi bir güvenlik duvarı engel olup kapatıyordur. aksi olması halinde Kırmızı olması yani servisleri başlatamama hatası vermesi ve/veya kavuniçi renkte olup çakışma göstermesi gerekiyor. kullandığınız antivirüs programınında firewall (güvenlik duvarı) özelliğide engel oluyor olabilir. eğer mysql bölümünün içinde bilgiler var ise yedeklerini alıp kurulumu yeniden gerçekleştirin. yine aynı hatayı alırsanız diğer durumlara göz gezdirin.
POWER 'un Çekirgesi :=)
ozguryasin, 23-09-2009 tarihinden beri AccessTr.neT AİLESİ üyesidir.
Access'i Profesyonel Şekilde Öğrenmek İçin https://www.accesstr.net Ailesi Yeter. alkis

Site Kurallarını sorularınızın hızlı cevaplanması için kesinlikle okuyunuz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task