Skip to main content

AccessTr.neT

Rapor Kaydetme Hatası

Rapor Kaydetme Hatası

Çözüldü #1
Merhabalar. Sizlerin desteği ile yapmaya çalıştığım görev takip programında raporu düzenlemeye çalışıyorum ama "rprServisSec" raporunda "Bu form veya rapor, geçerli veritabanı biçimi ile uyumlu olmayan değişiklikler içeriyor. Form veya rapor kaydedilemedi." uyarısı veriyor. Açarken "peradi" uyarısı veriyor ama bunun kaynağını bulamadım. raporda "peradi üstbilgisi" var ama bunu düzenleyemiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
.rar gorevtakibi.rar (Dosya Boyutu: 220,15 KB | İndirme Sayısı: 2)
farkli88, 10-05-2010 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çözüldü #2
rprServisSec tasarla olarak açtığınız zaman, Tasarımda - Grupla ve Sırala;
Grupla kısmında peradi gözüküyor ama alan olarak yok. Orayı personel olarak değiştirseniz, sorununuz çözülür.
Herkes aynı şeyi düşünüyorsa, kimse yeterince düşünmüyor demektir
Çözüldü #3
Personel olarak düzeltmeme rağmen hata kaydetme uyarısı devam ediyor. Ekran alıntısı ektedir. Teşekkürler
Çözüldü #4
Dosya ekte.
.rar gorevtakibiCttm98.rar (Dosya Boyutu: 217,49 KB | İndirme Sayısı: 12)
Herkes aynı şeyi düşünüyorsa, kimse yeterince düşünmüyor demektir
Çözüldü #5
Çok teşekkür ederim. Yine sizin sayenizde arama formunu düzenlemiştik. "aramaform" ekranından arama yapıp ilgili kaydı çağırdığımızda "aramadandonusform" unu çağırıyoruz ama "filtre uygulanmış" şekilde geliyor ve kayıtları göstermiyor. Ama bunu shift ile açtığımızda yapmıyor.
Çözüldü #6
bu kadar hata iyi değil. ben sıfırdan yazıyorum. Sizleri çok uğraştırdım. Şimdilik konu kapanabilir. Teşekkürler.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task