Skip to main content

AccessTr.neT

Excel kodlarını accesse uyarlamak

Excel kodlarını accesse uyarlamak

Çözüldü #1
Merhaba,

Ekte göndermiş olduğum Excel macro kodlarını accessa nasıl uyarlayabilirim ?
.rar bordrobul.rar (Dosya Boyutu: 47,54 KB | İndirme Sayısı: 8)
Ne yapmak istediğinizi detaylıca anlatın lütfen.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Yapmak istediğim şu tüm personeli takip ettiğim bir Access dosyası var oraya maaşları da dahil edip işten çıkartılan veya alınam personelin de aynı tablo içinde kıdem, ihbar ve toplam yıllık maliyetini hesaplamak. Teşekkür ederim.
böyle bir program mı yapmak istiyorsunuz size yol gösterecektir aslında programınızı ekleseydiniz üzerinde istediklerinizi yapma imkanı olurdu
PERSONEL.rar
Mevcut Access dosyanız varsa onu ekleyin. Sonra nerede, ne zaman, ne yapılınca ne olması gerektiğini detaylıca anlatın. Takdir edersiniz ki o hesapların nasıl yapıldığı vs. sizin işiniz siz iyi biliyor olabilirsiniz ancak çoğumuzun yabancı olduğu bir konu olduğundan sizin gibi anlayamayabiliriz.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Sayın simendifer örnek güzel yalnız benim yapmak istediğin o değil eki icelerseniz,
olayın kısa özeti şu her hangi bir maaş turarı var ve o maaşa istinaden o personelin firmaya yıllık maliyetini bulmak istiyorum ayrı ayrı iki sayfa var birinde parametler diyerinde ise 12 aylık hesaplamayı yapıyor bunu accesese uyarlamak istiyorum. İlgiliniz ve yardımıznız için şimdiden teşekkürler.
.rar Personel - Kopya.rar (Dosya Boyutu: 304,31 KB | İndirme Sayısı: 25)
.rar bordrobul.rar (Dosya Boyutu: 47,54 KB | İndirme Sayısı: 17)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task