Skip to main content

AccessTr.neT

Fa.res-Bar Projesi

Fa.res-Bar Projesi

sayın Oğuz Türkyılmaz    Referanslardaki MİSSİNG yazan yeri kontrol edin...düzelecektir.
(23/12/2018, 11:13)C*e*l*o*y*c*e yazdı: sayın Oğuz Türkyılmaz    Referanslardaki MİSSİNG yazan yeri kontrol edin...düzelecektir.

Teşekkür ederim düzeldi.
Access Çekirgesi 
[Resim: img-cray.gif]

bende de aşağıdaki uyarıyı verdi kontrol ettim kayıp (missing:...) referans yok
64 bit olduğu için gerekli yerlere "ptrsafe" de ekledim 
ama hâlâ resimdeki uyarıyı alıyorum
varptr tanınmıyor gibi bir uyarı..
[Resim: do.php?imgf=154566562057651.jpg]
(24/12/2018, 18:35)haliliyas yazdı: bende de aşağıdaki uyarıyı verdi kontrol ettim kayıp (missing:...) referans yok
64 bit olduğu için gerekli yerlere "ptrsafe" de ekledim 
ama hâlâ resimdeki uyarıyı alıyorum
varptr tanınmıyor gibi bir uyarı..
[Resim: do.php?imgf=154566562057651.jpg]

Çok ilginç siz daha yeni sürüm kullanıyorsunuz bende çıkan referans hatası sizde çıkmıyor ama bende çıkmayan hata sizde çıkıyor. Ben 32 siz 64 bit kullanıyorsunuz ama 32 bite ayarladığınızda da bende çıkmayan hata devam ediyor. Burdan ne anlamamız gerekiyor anlamadımImg-grinImg-grin
Access Çekirgesi 
[Resim: img-cray.gif]

(24/12/2018, 22:24)Oğuz Türkyılmaz yazdı: Çok ilginç siz daha yeni sürüm kullanıyorsunuz bende çıkan referans hatası sizde çıkmıyor ama bende çıkmayan hata sizde çıkıyor. Ben 32 siz 64 bit kullanıyorsunuz ama 32 bite ayarladığınızda da bende çıkmayan hata devam ediyor. Burdan ne anlamamız gerekiyor anlamadımImg-grinImg-grin

Merhaba, 64 bit için ptrsafe kodu eklenir, ayrıca bazı durumlarda da değişken türü long olan kısımların da longptr şeklinde değiştirilmesi gerekebilir.

Private Declare Sub CastToObject Lib "kernel32" Alias "RtlMoveMemory" (ByRef Dest As Object, ByRef Source As Long, ByVal Size As Long)

Private Declare PtrSafe Sub CastToObject Lib "kernel32" Alias "RtlMoveMemory" (ByRef Dest As Object, ByRef Source As LongPtr, ByVal Size As Long)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task