Skip to main content

AccessTr.neT

Formda yeni kayit sayfasi acma

Formda yeni kayit sayfasi acma

Çözüldü #1
bugün bir daha sizi rahatsız ediyorum....

bir tablo yaptım ve form ile verileri girmek istiyorum.

Formu hazırladıgımda her zaman tabloda birinci kayıt cikiyor.
Ama ben yeni kayit eklemek istiyorum. (Geçmiş bilgilere buttonlar sayesinde giteceğim. ama her zaman 1. kayit geldiği için bilmeyen birisi boyna birici kayidi değiştirip duracak..)

Bunu nasıl yapabilirim.....
Merhaba,

Formun açıldığında olayına aşağıdaki kodu ekleyiniz.

DoCmd.GoToRecord , , acNewRec
cok teşekkürler.

off topic olacak ama kodların listesi olan bir sayfa var mı boyna soru sorarak sizi oyalıyorum böyle.....
VBA penceresine geçin sağ üstte yer alan Yardım için yazın kutusunun içine merak ettiğiniz komutları yazarak kullanımlarını öğrenebilirsiniz.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Ben bu Form'da yararlanmaya çalıştım ama olmadı. Yapmak istediğim; yeni alt form açıldığında sadece kayıt gözüksün ben "KAYIT EKLE" seçince kayıt eklesin istiyorum, nasıl yapabilirim. 
Son Düzenleme: 17/12/2014, 14:11, Düzenleyen: arif1971.
sayın arif1971,

bahsettiğiniz talebiniz ile ilgili olarak;
hemcevabı verilmek sureti ile kapatılmış bir konu olduğu için hem de yeni bir konu açıp,
sorununuza çözüm talebinde bulunarak kendinize ve benzer nitelikte sorunu çözmek isteyecek diğer üyelere örnek ve yeni bir konu olması açısından bu hususa riayet ederek,lütfen yeni bir konu açınız.bilginize.

iyi çalışmalar,
saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task