Skip to main content

AccessTr.neT

Bilgisayar Teknik Servisi 2014 versiyon YENİ

Bilgisayar Teknik Servisi 2014 versiyon YENİ

(03/06/2019, 22:02)mehmetdemiral yazdı: Anladığım kadarıyla makrolara izin verilmemiş, ayrıca hala Access 2007 kullanıyorsunuz. Ne olur artık en az Office 2010'a ve 32 bite geçin. Tüm bu problemler ortadan kalkacaktır. 2007'de ısrar edecekseniz, en azından 32 bit kurun ve makro ve güvenlik ayarlarınız kapalı olsun. Çok kişi  gördüğüm kadarıyla programı kullanıyor, ama bu hata sadece sizde görülmüş. demek ki sizin platformunuzla ilgili bir sıkıntı var. Değil mi?

nokta atisi gibi tesbit. tesekkurler ustadim.
(03/06/2019, 23:19)risingvalue yazdı:
(03/06/2019, 22:02)mehmetdemiral yazdı: Anladığım kadarıyla makrolara izin verilmemiş, ayrıca hala Access 2007 kullanıyorsunuz. Ne olur artık en az Office 2010'a ve 32 bite geçin. Tüm bu problemler ortadan kalkacaktır. 2007'de ısrar edecekseniz, en azından 32 bit kurun ve makro ve güvenlik ayarlarınız kapalı olsun. Çok kişi  gördüğüm kadarıyla programı kullanıyor, ama bu hata sadece sizde görülmüş. demek ki sizin platformunuzla ilgili bir sıkıntı var. Değil mi?

nokta atisi gibi tesbit. tesekkurler ustadim.
Eeee, o kadar olsun artık. İsmimin altında Uzman yazıyor değil mi? Img-grin))
İnadına, ille de Accesstr.net...
<p>emeğinize sağlık mehmet bey&nbsp;</p>
Ege Web Ajans
Bilgi Güçtür.....
(28/06/2019, 13:00)dayko yazdı: <p>emeğinize sağlık mehmet bey&nbsp;</p>
Rica ederim...
İnadına, ille de Accesstr.net...
HOCAM MERHABA ;

PROGRAMI KURDUM ANCAK SOLDA KUTU ICINDE YAZAN MUSTERI EKLEME GIBI KUTUCUKLAR OKUNMUYOR RENGINI DEĞİŞTİRE BİLİR MİYİM
TEŞEKKÜRLER

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task