Skip to main content

AccessTr.neT

filitreleme hata

filitreleme hata

.zip dosya kayit.zip (Dosya Boyutu: 926,22 KB | İndirme Sayısı: 5)
arkadaşlar affınıza sığınarak daha önce defalarca sorulan ve birçok örneği bulunan il-ilce seçimi benzeri sorum olacak. aynı şeyi daha önce yapmama rağmen bugün saatlerce uğraştım fakat hep aynı hatayı aldım sorun nerede bir türlü çözemedim. Basit bir dosya kayıt programı yapıyorum. kayıt bilgilerinde Şube kodu ve Şube adi yer almakta. Şube koduna göre şube adı filitrelensin istiyorum fakat devamlı ekteki hatayı alıyorum.  ekteki örnekte hatanın nerede olduğunu söylerseniz çok sevinirim.
Aslında kodlarla ilgili bir hata olmamasına rağmen bu tür problemler olduğunda yapacağınız şeyi bu sitede defalarca yazdım. Boş bir Access dosyası açıp bütün nesneleri dış veri alma işlemiyle almalısınız. Anlattığım şekilde yaptığım örnek aşağıda. İsterseniz siz de deneyin, yöntemin çalıştığını göreceksiniz. Kolay gelsin...
.rar dosya kayit.rar (Dosya Boyutu: 770,34 KB | İndirme Sayısı: 2)
İnadına, ille de Accesstr.net...
teşekkür ederim  Ozur

hata mı yoksa kodlama hatası mı olduğunu olduğunu bilmediğim için sormak zorunda kaldım ama öğrendiğim iyi oldu yoksa kafayı yiyecektim.  Img-cray
Img-grin)) Bir şey değil. Ole server hatasını görünce güldüm zaten. Kafayı yedirir ama başka da çözümünü bulamadık yıllardır. Access'te bir dosyada çok fazla uğraşınca aslında bu şekilde tazelemek lazım. Sanırım dosyanın kaynağı bozuluyor. Artık siz de öğrendiniz bu sırrı Img-grin)))
İnadına, ille de Accesstr.net...
tekrar teşekkür ederim accesstr.net olmaza ne yapacağız bilmiyorum Img-grin

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task