Skip to main content

AccessTr.neT

web sayfasını bulup bağlan dediğimde bağlanma hatası veriyor

web sayfasını bulup bağlan dediğimde bağlanma hatası veriyor

Çözüldü #1
program yaptım gayet güzel çalışıyor fakat internet adresini buluyorum web sayfasına bağlan dediğim zaman hata veriyor yardım edermisiniz lütfen benim için çok ama çok önemli program yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla...
.rar WEB ADRESLERİ.rar (Dosya Boyutu: 78,76 KB | İndirme Sayısı: 19)
Son Düzenleme: 06/09/2010, 02:23, Düzenleyen: DUAYEN.
Çözüldü #2
Mübarek kadir gecesinde Site Kurallarına uymayan konuyu çöp kutusuna taşımak lazım. Konu Site Kurallarına uygun hale getirilinceye kadar çöpe taşınmıştır.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #3
benim anlamadığım Site Kuralların uymayan nedir nerde yanlışlık yaptım söylermisiniz lütfen
Çözüldü #4
Konu başlığınızı sorununuzu tanımlayacak şekilde düzeltiniz.
komşuda dülger mi var geliyor keser sesi,
ustalar konuşunca çıraklar keser sesi.
Çözüldü #5
şimdi oldumu kur@l bey söylermisiniz
yardım edecekmisiniz
Son Düzenleme: 06/09/2010, 02:25, Düzenleyen: DUAYEN.
Çözüldü #6
Sayın mumya66 sizden sonra yazdığımız tüm mesajlarda sizin birinci mesajınızdaki başlık otomatik olarak gelir. Sadece onları düzeltmek bile bizim için bir işkence. Düzenlenmiş halinde bile sonda yardım edermisiniz yazmışsınız. Lütfen kuralların sadece kural olmadığını aramalarda, arama motorlarında sitemiz için ne kadar önemli olduğunu anlayın.

Mevcut başlıkları değiştirmekle vakit geçirdiğimizden daha sorunuza bakamadık bile. Siz daha dayanamayıp bir daha mesaj yazmışsınız "yardım edecekmisiniz" diye. Lütfen sakin olun ve sabredin.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task