Skip to main content

AccessTr.neT

Veritabanı geliştirmek ve öğrenmek istiyorum.önerileriniz nedir?

Veritabanı geliştirmek ve öğrenmek istiyorum.önerileriniz nedir?

Çözüldü #1
Veri tabanını nereden öğrenebilirim yardımcı olur musunuz
Teşekkürler
Buradan .....!

Örneklerimizi incelereyerek
sayın yavuzulaskn,

öncelikle,sitemizi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz.bu katılımınız nezdinde Access konusunda öğrenme isteğinize zemin hazırlayacak hayli konular mevcut.henüz başlangıç aşamasında olmanızdan dolayı en uygun öneri olarak; hem TemelAccess bilgileriedinerek programlama ve uygulama geliştirme konusuna giriş yapmak üzere ilk adımı atmanızın yerinde olacağını belirtmek ve hem de site içerisinde bulunan

Access Dersleri

Access Videoları

sayfalarında yer alan konuları incelemek ile bir ilgi artırımı sağlatabilirsiniz kendinize.

aynı zamanda,gerek

Access Soruları ve Cevapları

ve gerekse de

Access Cevaplanmış Soruları

kategorilerinde yer alan konulardaki soruları incelemekle de;hangi sorunlarda veya taleplerde nasıl çözümlerin söz konusu olduğu görmek ve anlamak adına paylaşılan bilgileri ve örnekleri incelemekle de,bir diğer öğrenme zeminlerini de hazırlamış olursunuz.

son olarak,ne kadar kitap ya da döküman okursanız okuyun,okuduklarınızı veya öğrendiklerinizi uygulamak üzere denemelerde bulunmadıkça,sorunlara veya hatalara maruz kalıp bunlara çözümleri uygulayıp çalışma neticelerini öğrenmedikçe,fazla bir öğrenme aşamasında ilerleme kaydedemezsiniz.bu nedenle,araştırmalara ve bunların akabinde de öğrendiklerinizi denemeye gayret gösteriniz.her bir konuyu da aynı çuvala yerleştirmek yerine,bir öneri olması adına;sindire sindire ve bir konuyu öğrendikten sonra ancak bir diğerine geçiniz.hepsini öğrenmeyi isterseniz,kafanız karışabilir,bocalayabilirsiniz.bilginize.

iyi çalışmalar,saygılar. 
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında
sayın yavuzulaskn,

Site Kuralları sayfasında yazılı hususları tekrar incelemenizi temenni etmekle birlikte,

KONU BAŞLIĞI;
(içeriği itibarı ve site içi aramalarda kolaylık sağlamak amacı ile),

"Veritabanı" ifadesi yerine,
"Veritabanı geliştirmek ve öğrenmek istiyorum.önerileriniz nedir?" ifadesi olarak değiştirilmiştir.

bilginize.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task