Skip to main content

AccessTr.neT

Birkaç Soru

Birkaç Soru

Çözüldü #1
Slm

1-Sorgudaki yaptığım işlemler tabloda görünmüyor..
2-Sorgudaki alt topamları rapora nasıl aktarabilirim
.rar Yeni klasör.rar (Dosya Boyutu: 121,06 KB | İndirme Sayısı: 6)
1-) Sorguda değişiklik yaptığınızda tabloda da aynı değişikliği yapıyor. veya "Sorgudaki yaptığım işlemler tabloda görünmüyor.." bu sorunuzu biraz daha açık bir şekilde dile getirin.
2-) Sorguda o şekilde toplam yaptırmak mantıklı değil. sadece sorguda toplamları görürsünüz. en basit şekli ile yaptığım yaklaşık raporunu inceleyiniz.
.rar ozguryasin.rar (Dosya Boyutu: 96,45 KB | İndirme Sayısı: 5)
POWER 'un Çekirgesi :=)
ozguryasin, 23-09-2009 tarihinden beri AccessTr.neT AİLESİ üyesidir.
Access'i Profesyonel Şekilde Öğrenmek İçin https://www.accesstr.net Ailesi Yeter. alkis

Site Kurallarını sorularınızın hızlı cevaplanması için kesinlikle okuyunuz.
Konularınızı Site Kurallarına uygun olarak açınız. 

6-) Açacağınız konunun başlığına “Şunu Yapamıyorum”, “Şurasını Yapamadım”, “bu mümkün müdür?”, “acil yardım”, “lütfen yardım”, “bana yol gösterin”, “bir bakar mısınız”, “Otomobil Takip Programı”, “Eğitim Takip Programı”, “Cari Hesap Programı” vb. şeklinde yazmayınız, Sorunuzu/konunuzu kısaca özetleyecek şekilde yazınız. Konu başlığınız “Stok Takip” yerine “Açılan Kutu Sorunu” şeklinde olmalıdır. Bu kurala uymayan konular çöp kutusuna taşınır.
Sürekli ihlalde uyarı puanı verilecektir. 
Uyarı Bitiş Süresi : 4 Ay,
Uyarı Seviyesi +2
Site Kuralları
(06/07/2009, 23:57)AccessTr.neT yazdı: 2-) Herhangi bir soru(n) için konu açtıysanız verilen cevapları inceleyip en kısa zamanda yapılan yardımın olumlu ya da olumsuz sonucunu bildiriniz.
çözümüştür

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da