Skip to main content

AccessTr.neT

Formda Blok Blok Taksitlendirme

metınaycıcek
metınaycıcek
7
1843

Formda Blok Blok Taksitlendirme

Çözüldü #1
Sayın ozanakkaya hocam
bblokgelgıd  prg da  topluca taksitlendirme göndermiş olmuş olduğunuz
kodları uyguladım çalıştı bu işlemi yani blokları ayrı ayrı blok blok borçlandırma yapmak istiyorum,
bu işlemi ana formun blok  borçlandır-blok blok borçdırma   ile yapa biliyorum fakat taksit  modulunde  yapmamız
mumkummu
.rar BBLOKGELGID-05-07-2019-1.rar (Dosya Boyutu: 618,16 KB | İndirme Sayısı: 6)
Merhaba, blokları ayrı ayrı taksitlendirirken nasıl bir işlem gerçekleşecek? Hangi bloğa ne kadar taksit yazılacağını nereden belirleyeceksiniz.

Mesela formda bir şahıs seçtiniz, bu şahıs F blokta oturuyor. Blok Taksitlendirme olayı sadece F bloktakiler için mi geçerli olacak?
(05/07/2019, 13:30)ozanakkaya yazdı: Merhaba, blokları ayrı ayrı taksitlendirirken nasıl bir işlem gerçekleşecek? Hangi bloğa ne kadar taksit yazılacağını nereden belirleyeceksiniz.

Mesela formda bir şahıs seçtiniz, bu şahıs F blokta oturuyor. Blok Taksitlendirme olayı sadece F bloktakiler için mi geçerli olacak?
Sayın Hocam 
Mesela formda bir şahıs seçtiniz, bu şahıs F blokta oturuyor. Blok Taksitlendirme olayı sadece F bloktakiler için mi geçerli olacak?evet hocam
-blok  borçlandır
-blok blok borçdırma  bakmanız mümkünse orda yapa biliyorum
Merhaba, inceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.
.rar BBLOKGELGID-05-07-2019-1_sld.rar (Dosya Boyutu: 559,32 KB | İndirme Sayısı: 10)
(05/07/2019, 16:39)ozanakkaya yazdı: Merhaba, inceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.
Sayın Hocam 
Taksidi Tümüne yapıyor
.rar BBLOKGELGID-05-07-2019-1_sld.rar (Dosya Boyutu: 586,97 KB | İndirme Sayısı: 8)
metin bey "blok taksitlendir" butonundaki
Kod:
Set rstRecords = db.OpenRecordset("TBLUYEGENELBIL")
kodunu silip yerine aşağıdaki kodları ekler misiniz?
Kod:
txtBlok = Me.BK  '<==eklendi
rstSql = "select * from TBLUYEGENELBIL where BLOK='" & txtBlok & "'"   '<==eklendi
Set rstRecords = db.OpenRecordset(rstSql)    '<== Değişti

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task