Skip to main content

AccessTr.neT

Şantiye Koğuş Sistemi Hk.

Şantiye Koğuş Sistemi Hk.

Çözüldü #1
Merhaba Arkadaşlar

Çalışmakta olduğum şantiyede kalmakta olan personelleri kayıt altına alabileceğim, kayıt yaptığım personelleri görevine / binasına göre raporlama yapabileceğim bir program arıyorum. Bu işlemleri yapabileceğim ilerleyen süreçte geliştirebileceğim bir program konusunda yardımcı olabilir misiniz.
Sayın ByChilavert: Ne tür bilgileri tutacaksınız. Muhtemelen örnek gerekecek. Ve ne tür verilerin çıktısını alacaksınız. Detaylandırmanız ve örnek göndermeniz gerekir. Mesela benim elimde öğrencileri kaydettiğim bir program var. Uyarlayabilirsiniz
Personel Kaydı Yaparken (T.C. kimlik No, Adı Soyadı, Görevi, Birimi, Kaldığı Yer, İşe Giriş Tarihi, İşten Çıktığı Tarih) Rapor için kayıt yaparken doldurduğum bilgilere sorgulamak istiyorum. (Görevi, Birimi, Kaldığı Yer, İşe Giriş Tarihi v.s.) Örnek Kaldığı Yer A Blok sorgulayıp çıkan personelleri yazıcıdan çıktı almak istiyorum. Elimde örnek maalesef yok sizdeki örneği gönderebilirseniz oradan yola çıkarak ilerleyebilirim.
Şöyle: İnceleyiniz. Değişiklikleri yapmak kolay
.rar DİSİPLİN PROGRAMI - v1.rar (Dosya Boyutu: 95,64 KB | İndirme Sayısı: 8)
Bir kaç eksiği kaldı: Kağıda dökme işleri kolay. Neyi nasıl isterseniz Kağıda dökeriz.
Merhaba sizinki çok detaylı olmuş veri girişi yapacağım alan çok fazla değil otellerdeki gibi oda tanımlama ve odaya ait kontenjan tanımlama yapabilsek personel kaydı yaparım. form üzerinde öğrenci sınıfı değilde şantiyeye uygun koğuş şekline (Oda 1 Oda 2 Oda 3 v.s.) çevirebilirsek ilerleyen süreçte işleyiş daha iyi olur.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task