Skip to main content

AccessTr.neT

Makroları Bir Üst Versiyonda Çalıştırmak.

Makroları Bir Üst Versiyonda Çalıştırmak.

Rica ederim abey.Normalde nben excel2016 kullanıyorum.Çocuğun okulundan vermişlerdi 365 olanını.Bundan dolayı deneyebiliyorum ve birçok videolar var filtre,benzersiz,sırala,çaprazara gibi diğer versiyonlarda olmayan.
İleride ucuz 365 versiyon almayı düşünüyorum bende Img-grin
Hocam bende ucuz 365 versiyonu almak istiyorum ama ofis 2010 Access ve Excel olarak makrolarla hazırlanmış dosyalarım var. Bu dosyalarım 365 de çalışmaz diye endişe ediyorum.
(24/06/2021, 01:29)m_demir yazdı: Hocam bende ucuz 365 versiyonu almak istiyorum ama ofis 2010 Access ve Excel olarak makrolarla hazırlanmış dosyalarım var. Bu dosyalarım 365 de çalışmaz diye endişe ediyorum.
Satın almadan test olarak kullanılabiliyor.Sanal bilgisayar kurun.Ve ordada 365 yükleyip deneyebilirsiniz abey çalışıp çalışmayacağını.
Eğer hata verirse kütüphanedeki seçenekler değiştirilebilir.Excel2003 isede uzantıları değiştirilebilinir.
Çok teşekkürler Hocam sanal bilgisayara kurum deneme yapayım.

Hocam kütüphanedeki seçenekler dereden değiştiriliyor.
(24/06/2021, 20:49)m_demir yazdı: Çok teşekkürler Hocam sanal bilgisayara kurum deneme yapayım.

Hocam kütüphanedeki seçenekler  dereden değiştiriliyor.
Kod bölümüne geçince reference olması gerek bende başka ad var.
Hocam kod bölümünde reference yi bulamadım hangi menünün altında resim veya video olarak ekleyebilirmisin. Kütüphanedeki seçeneklerinin nasıl değiştirileceğini.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task