Skip to main content

AccessTr.neT

Pclogon ekranına Yönlendirme

Pclogon ekranına Yönlendirme

Arkadaşlar,
bilgisayarımızda özellikle (access) programında yapmış olduğumuz projelerimizde
veri girerken,projeyi geliştirken vs işimiz çıkar ve pc nin başından kalkmak zorunda kalırız ve ekranımızda olup bitenleri kimsenin görmesini istemeyiz(en azından ben öyle düşünüyorum Img-grin )
Access uygulamıza dahil edeceğimiz küçük bir kodla pc başından ayrılırken pcmizi windows başlangıç "login ekranına" yönlendirebiliriz.bir nevi koruma kilitleme gibi düşünün.Ben kullanıyorum buyrun ektedir çalışma.

Unutmadan (XP işletim sisteminde sorunsuz çalışıyor farklı işletim sistemi kullananlarda sıkıntı çıkarsa paylaşırsanız sevinirim)
.rar pclogon_Coşkun.rar (Dosya Boyutu: 10,28 KB | İndirme Sayısı: 71)
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Son Düzenleme: 07/12/2010, 17:18, Düzenleyen: Coskun0559.
Çok tşk
okileturc, 18-03-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Çoskun Bey paylaşım için teşekkürler.
Saygılar...
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.

Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi

Win7 kullanıyorum Sorun yok.Teşekkürler
Kaplumbağa ya dikkat et...
Sadece  başını çıkartıp risk aldığında ilerleyebiliyor...
Paylaşım için teşekkürler,
Ek olarak;
Win+L tuş kombinasyonu ile de aynı işlem gerçekleştirilebilir

Saygılar
(07/12/2010, 23:33)Puletin yazdı: Win7 kullanıyorum Sorun yok.Teşekkürler

Teşekkürler Puletin.(Test için)
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task