Skip to main content

AccessTr.neT

Vadesi geçen alacaklar

Vadesi geçen alacaklar

Çözüldü #1
Herkese Merhaba
Öncelikle bu sitede emeği olan herkese sonsuz teşekkürler. Bizim gibi acemiler sayenizde Excel den faydalanıyoruz.
Bu konuyu dün açmıştım ancak dosya eklemeyi unutmuşum o sebeple kapatım yenisini açtım umarım yanlış yapmamışımdır.

Benim sorunlarımın çok büyük bir kısmını başka bir sitede HUSQVARNA hocam çözdü sağolsun.
Yaptığı çalışma sayesinde 10 aydır işimiz çok kolaylaştı. Benim sıkıntım şu,
rapordaki vadesi geçen gün kısmında çıkan gün sayısı vadesi geçen son fatura vadesinden bu yana geçen günü hesaplıyor. Ancak carilerin daha evvleden de kapanmayan faturaları olduğundan pek kullanışlı olmuyor. Örnek olarak eklediğim iki cariden Hatay haşerenin 28/05/2012 tarihli 27/07/2012 vadeli borcunun tamamı kapanmamışken raporda 9 günlük borç gecikmesi görünüyor. Oysaki 9 gün son faturanın vadesinin üzerinden geçen gün. Bana kapanmayan faturaların vadesinin üzerinden kaç gün geçtiği lazım. Eğer mümkün ise ilave bir sütuna fatura tarihinden bu yana geçen gün sayısınıda hesaplattırabilirseniz beni çok mutlu edersiniz. Örnek olarak eklediğim iki cari nin ekstrelerinde durumu görebilirsiniz. Umarım sorunumu ifade edebilmişimdir.
Herkese saygılar
.rar CARİ BAKİYE ROBOTU.rar (Dosya Boyutu: 51,34 KB | İndirme Sayısı: 37)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Vadesi geçen alacaklar - Yazar: nemiroff - 26/11/2012, 13:13
Cvp: Vadesi geçen alacaklar - Yazar: ercansahin - 27/11/2012, 23:40
Cvp: Vadesi geçen alacaklar - Yazar: nemiroff - 30/11/2012, 12:04
Cvp: Vadesi geçen alacaklar - Yazar: ogulcan92 - 03/12/2012, 21:50
Cvp: Vadesi geçen alacaklar - Yazar: nemiroff - 04/12/2012, 10:48
Task