Skip to main content

AccessTr.neT

Visual Studio ile MS Access kullanarak klinik programı yapmak

Visual Studio ile MS Access kullanarak klinik programı yapmak

Çözüldü #1
Şu an yapımına başlayacağım hasta takip projesi için hangi veri tabanını kullanmam gerektiğini araştırıyorum. Bir hastahane için değil tabii, ofis için yazılacak bir program. Veritabanı özelliğinin ücretsiz ve sınırsız olması gerekiyor. Aynı zamanda veri tabanına ağdaki kullanıcıların da bağlanabilmeleri gerekiyor. Accesste bir veri tabanını iki kişi aynı anda kullanamıyor diye biliyorum. Ve sınırlı olduğunu okumuştum. Ama Access ile asp forum siteleri kurulduğunu biliyorum, kurdum da. Bu aklımda soru işareti uyandırdı. Access sınırlı mı? Projemde kullanırsam doktorlar ve sekreterler aynı anda bağlanabilirler mi? PC de MS Office yüklü olmasa da Visual Studio ile yazılmış program Access veri tabanına erişebilir mi? Kodları yazabilecek, tasarımı yapabilecek tecrübem var. Ama daha önce böyle bir proje yapmadığım için soru sorma gereği duyuyorum. İlgilenecek olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Visual Studio ile MS Access kullanarak klinik programı yapmak - Yazar: rastignac - 21/10/2013, 03:56
Task