Skip to main content

AccessTr.neT

Worde aktarda yapmam gereken son iş

Worde aktarda yapmam gereken son iş

Çözüldü #1
Merhabalar Üstadlar :
Sıkıntılı ama öncelikle tereddütlü bir durumum var.
worde aktarma konusunda bir yere kadar geldim ancak, bir yerde tıkandım bana yardımcı olur musunuz?
mesele şu bir veri alanına girilen birden fazla veriyi wordde bir textte bir takım kurallar halinde enjekte etmek daha kolay anlatımı programa bir imla kuralı öğretmek gibi.. Ekte sundum örnek veri tabanını eğer bu işi de yapabilirsem programım tastamam ve harika olacak. Lütfen yardımcı olun!
örnek tc kimlik,adı soyadı alanım var aktarabiliyorum detay,süs istemiyor.
ancak örneğin : word dosyasının örnek kısmında da göstermeye çalıştığım elimdeki tekste bazı verileri virgüllerle veya tirelerle aktarmam gerekiyor. Bu aldığı ürünler ve dolayısıyla bunları ürün kodları kısmı tekse mesela sorun yok hiç bir hiç bir şekilde işaret kullanmadan bunu yansıtmalı ancak birden fazla ise sonuncuya gelene kadar virgül "," sonuncuda ise "ve" bağlacı kullanıp aktarımı bitirmeli. Daha herhangi bir işaret kullanmamalı
böyle bir şeyi düzenlemem mümkün mü? Mümkün ise nasıl yapabilirim
yardımcı olur musunuz lütfen!
Merhabalar Üstadlar nlatımı programa bir imla kuralı öğretmek gibi.. Ekte sundum örnek veri tabanını eğer bu işi de yapabilirsem programım tastamam ve harika olacak. Lütfen yardımcı olun!
örnek tc kimlik,adı soyadı alanım var aktarabiliyorum detay,süs istemiyor.
ancak örneğin : word dosyasının örnek kısmında da göstermeye çalıştığım elimdeki tekste bazı verileri virgüllerle veya tirelerle aktarmam gerekiyor. Bu aldığı ürünler ve dolayısıyla bunları ürün kodları kısmı tekse mesela sorun yok hiç bir hiç bir şekilde işaret kullanmadan bunu yansıtmalı ancak birden fazla ise sonuncuya gelene kadar virgül "," sonuncuda ise "ve" bağlacı kullanıp aktarımı bitirmeli. Daha herhangi bir işaret kullanmamalı
böyle bir şeyi düzenlemem mümkün mü? Mümkün ise nasıl yapabilirim
yardımcı olur musunuz lütfen!
.rar deme 1.rar (Dosya Boyutu: 73,83 KB | İndirme Sayısı: 10)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Worde aktarda yapmam gereken son iş - Yazar: MESUTTR - 01/04/2014, 22:37
Task