Skip to main content

AccessTr.neT

Formdaki açılır kutu vasıtasıyla girilen değer neden 1, 2, 3 olarak numaralandırılır?

Formdaki açılır kutu vasıtasıyla girilen değer neden 1, 2, 3 olarak numaralandırılır?

Çözüldü #1
Değerli üstadlarım kolay gelsin,

Çalıştığım tekstil fabrikasında günlük işlenen hammadde, her kısmın ürettiği, işlediği ürünleri görüp karşılaştırma, haftalık raporlama gibi seçenekleri olan bir yazılım geliştiriyorum Access üzerinde. Fakat çok garip bir yerde takıldım desem yeridir.

Sorun da şu:

Forma bir açılan kutu koydum ve değerleri .Personel bilgileri tablosundan almasını işaretledim. Ayrıca seçtiğim değeri de Pastal tablosunda sorumlu personel kısmına kaydetmesini istedim.

Velhasıl,
Formdan veri girdiğimde tabloya ya da tarih aralıgı sorgusuna baktığım zaman girilen isimler yerine numaralandırılmış değerler görünüyor. Bu da Raporda sorun çıkartıyor. Raporda isim yazması gerekirken 1-2-3-4-5 gibi numaralandırılmış değerler çıkıyor.

Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca bittiği zaman buradan da yayınlayacağım nasip olursa Kasa Takip v.1'de olduğu gibi.

Kolay Gelsin.
.zip Yeni Microsoft Office Access Uygulaması.zip (Dosya Boyutu: 42,29 KB | İndirme Sayısı: 17)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Formdaki açılır kutu vasıtasıyla girilen değer neden 1, 2, 3 olarak numaralandırılır? - Yazar: iozcan - 31/08/2010, 14:25
Task