Skip to main content

AccessTr.neT

Metin Tipinde Ayarlanmış Sürelerle İşlemlerde Toplama Sorunu

yücel üzülmez
yücel üzülmez
9
2204

Metin Tipinde Ayarlanmış Sürelerle İşlemlerde Toplama Sorunu

Çözüldü #1
Arkadaşlar bir teknede toplam sefer süresini, makine çalışma saatlerini, toplam yakıt miktarını ve yardımcı makine çalışma saatlerini takip edebileceğim bir çalışma yapmaya çalışıyorum aynı zamanda bunu yapmaya çalışırken Access öğrenmeyi amaçlıyorum. Haliliyas hocamın sayesinde belli bir seviyeye getirmeyi başardım. Visual Basic olayına tamamen yabancıyım. Şuan sadece nereden nereye ne ekleyebilirim onu keşfetme seviyesindeyim. 
Problememi gelince sefer ile ilgili bilgileri girebileceğim bir form oluşturdum ama bir sorgu yaptığımda metin şeklinde toplanmış saat bilgilerinin toplamını alamıyorum, ihtiyacım olan sorgu ile toplam sefer süresini güncel olarak görmek, bunun yanında yakılan yakıtı da takip etmek, aylık kaç saat sefer yapmışım, ne kadar yakıt yakmışım, yılllık kaç saat sefer yapmışım ne kadar yakıt yakmışım ve ilerleyen dönem de saatte ne kadar ortalama yakıt yakıyorum gibi bilgileri takip etmek istiyorum. Becerebilirsem örnek dosyada ekleyeceğim...
Son Düzenleme: 02/05/2019, 00:35, Düzenleyen: yücel üzülmez.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Metin Tipinde Ayarlanmış Sürelerle İşlemlerde Toplama Sorunu - Yazar: yücel üzülmez - 02/05/2019, 00:34
Task