Skip to main content

AccessTr.neT

Son Kayıt Sorgusundaki Verileri Formda İlgili Metin Kutularına Yazdırma

Son Kayıt Sorgusundaki Verileri Formda İlgili Metin Kutularına Yazdırma

Çözüldü #1
Merhaba Arkadaşlar

@berduş ve @atoykan hocalarımızın tavsiyeleri ile gerek sitemiz gerek kayıt olduğum kurs ile hergün biraz daha öğreniyorum ancak halen çok çok acemiyim ve yine içinden çıkmayı başaramadığım bir husus ile siz değerli hocalarımın tavsiyelerine ihtiyacım var.

Ekte göndermekte olduğum örnekte bir adet tablo ve 2 adet form var.
Tabloda sipariş no ile üretim kayıtları bulunuyor ancak unique kayıtlar değil, bir sipariş ile ilgili 3 - 4 bazen 20 bildirim gelip tabloya işleniyor.
form0 daki textboxtan sipariş numarısı form1de ilgili textboxa aktarılıyor ve bu değer üzerinden o siparişe ait en son kayıt verileri sorgulamayı becerebiliyorum.
Ama yine form1de ilgili tarih / saat / bildirilen miktar verilerini ilgili textboxlara yazdıramıyorum.
Textboxlarda ilgili veriye ilişkin sorguyu formül olarak kullanmaya çalıştım ancak beceremedim.
Farklı formlardan bu forma sipariş noları farklı sütunlar için atanacağı için sorguyu baz alarak bir form tasarlamadım.
Textboxlara verileri işleyebilmek için ne yapmalıyım, sorguyu formülize ederken nerede hata yapıyorum nasıl düzeltebilirim?

İlgilerinize ve bana öğretebileceklerinize şimdiden sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla

Murtaza AF
.rar soru2.rar (Dosya Boyutu: 151,74 KB | İndirme Sayısı: 10)
Son Düzenleme: 15/09/2020, 22:49, Düzenleyen: MURTAZAAF.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Son Kayıt Sorgusundaki Verileri Formda İlgili Metin Kutularına Yazdırma - Yazar: MURTAZAAF - 15/09/2020, 22:35